MartySama Altyapı Kostüm Slotlarına Sıfırdan Socket Oluşturma

DrLegendy

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar

MartySama altyapı kullanan arkadaşlarımdan çoğunluğu yeni bir socket açmakta güçlük çektiklerini söylediler (Aynı anda 5-6 yüzük taktırmak isteyen). O yüzden yeni bir socket açma rehberi hazırlamak istedim.

Bu şekilde kanat, tılsım, yeni yüzükler için sıfır soketler oluşturabilirsiniz.

Öncesi
METIN2.gif

Sonrası

METIN2_2.gif

Dosya Eklentileri

• New_Socket.rar
    1,2 KB · Gösterim: 122
eyvallah knk

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
ben sadece itemin typesini değiştirdiğini görüyorum.
yeni soket demişsin fakat ben o kostüm penceresinde o su şişesini konuda bahsettiğin gibi yeni bir sokete takmanı beklerdim.

ben sadece itemin typesini değiştirdiğini görüyorum.
yeni soket demişsin fakat ben o kostüm penceresinde o su şişesini konuda bahsettiğin gibi yeni bir sokete takmanı beklerdim.
Kostüm slotuna nasıl bir yeni soket açmayı düşünüyorsun ?

Zaten sıfırdan soket oluşturmayı gösterdim. Ben packta deaktif olan soketin slotuna item takmayı anlatmadım.

Kostüm slotuna nasıl bir yeni soket açmayı düşünüyorsun ?

Zaten sıfırdan soket oluşturmayı gösterdim. Ben packta deaktif olan soketin slotuna item takmayı anlatmadım.
soket oluşturma başlık adı altında itemin typesini değiştirip mevcut sokete giymesini sağlamışsın ben öyle görüyorum video da. yoksa yanlış mı görüyorum dediklerin cevabım değil

soket oluşturma başlık adı altında itemin typesini değiştirip mevcut sokete giymesini sağlamışsın ben öyle görüyorum video da. yoksa yanlış mı görüyorum dediklerin cevabım değil
Peki soketten kastın ne ben onu anlamadım. Konuda önceki olan kısımda o slot source tarafında yok. Sıfırdan slot soketi oluşturmayı gösterdim. Sen ne anladın veya ne olmasını bekliyorsun ben anlamadım açıkçası.

hocam paylaşım için teşekkür ederim, sizin paylamış olduğunuz alt yapıyı kullanmaktayım paylaştığınız kodları misal
  1. #ifdef NEW_COSTUME_SOCKET_RING_2
  2. WEAR_COSTUME_RING_SOCKET_2,
  3. #endif

Şeklinde değiştirsem mantıken 2.yeni slot açabilirmiyim çok acemiyim bu konuda yanıtlarsanız sevinirim.

Geri