MartySama 5.4 full fix !

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

cumobaskan27

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle Merhabalar , Sağlam bir alt yapım olsun kaliteli bir sunucu çıkartayım diye düşünen herkeze hitab eden dosyalarımı paylaşıyorum , güle güle kullanın forumda pek aktif birisi değilim hakkımda atıp tutan arkadaşlar sizlerde attığınızı tutun tutuğunuzda sizde kalsın bizim kimsenin ekmeğindede emeğinde gözümüz yok.

Alt yapıdır içerisinde ikarus offline shop sorunsuz stabil şekilde eklidir sınırsız yang sistemine uyarlı sınırsız yang sistemide eklenmiştir filese renamt2 ' de +350 gerçek oyuncuda denenmiş bir alt yapıdır kimsenin yüzünü kara çıkarmayacağını düşündüğüm için paylaşma gereyi duydum hepiniz allaha emanetsiniz

Kesinlikle ilk defa bu işi yapacak arkadaşlar kullanmanızı öneririm , yok açık bıraktım özelden yazıp vs vs bu tarz polemiklere kesinlikle girmeyin , files alt yapıdır eklenen extra sistemlerle açılan oyunda hiçbir problem çıkmamıştır kalın sağlıcakla.

NOT : ŞUANKİ HALİ İLE 65/250'DİR

LINKLER //

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Client VT

Dump VT

HOME MYSQL VT

SRCLER VT

Güncellemeler Kurulum VT

Unpack VT

Server Files Kütüphanesi

11,4 12,2 - MYSQL 5,6 GCC8 VS 2019

C+11

PYTHON3

FREBSD OLARAK ENİX YAZILIM 12.2 5,6 KULLANILABİLİR STABİL ÇALIŞMAKTA VE DERLENMEKTEDİR.-

NOT // İTEM YANSITMA PROBLEMİ MEVCUTTUR : 4TAŞ SİSTEMİNİ TEKRAR EKLEYEREK ÇÖZEBİLİRSİNİZ#
OYUN DROPLARI 65/250 OLARAK NPCLER DAHİL OLMAK ÜZRE AÇ OYNAT ŞEKLİNDEDİR-

KURULUMU YAPAMAYANLAR ÖZELDEN ULAŞABİLİR YARDIMCI OLACAĞIM - BİLGİ İÇİNDE MSJ ATABİLİRSİNİZ.

Paylaşım için sağol eline sağlık böyle olmasını kimse istemezdi emeğini paylaşmanı

Bu dosyalar MartySama 5.4 filan değil. Legendy V4. Paylaşım için teşekkürler.

MartySama 5,4 dosyalar Legendyv4 üzerine düzenlenmiş & üstüne eklemelerle bu hale getirilmiştir.

MartySama 5,4 dosyalar Legendyv4 üzerine düzenlenmiş & üstüne eklemelerle bu hale getirilmiştir.
Legendy v4 dediğin MartySama 5.4 değil, bu büyük bir kandırmacadan ibaret. En basitinden MartySama 5.4 GCC 10 kullanırken bu dosyalar GCC 8 kullanıyor. Kimse gidip GCC sürümünü 10 dan 8'e çekmez...

Paylaşım için teşekkürler

Legendy v4 dediğin MartySama 5.4 değil, bu büyük bir kandırmacadan ibaret. En basitinden MartySama 5.4 GCC 10 kullanırken bu dosyalar GCC 8 kullanıyor. Kimse gidip GCC sürümünü 10 dan 8'e çekmez...
x forumda legendyv4 aratabilirsin kankacığım neyse ne ben bana düşeni yapmışım kullanmıyorsanda yorumsuz kalabilirsin.

x forumda legendyv4 aratabilirsin kankacığım neyse ne ben bana düşeni yapmışım kullanmıyorsanda yorumsuz kalabilirsin.
Yav ben legendy v4 değil demiyorum ki. Ama legendy v4 dediğin altyapı MartySama 5.4 kullanılmamış. Sadece bazı fixlerini almış. Legendyde olmayan Marty5.4 de olan fix atayım mı sana özelden çünkü ben orj 5.4 kullanıyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri