Laniatus

Laniatus Games LaniEngine
MT Üye
1674919342354.png

Sevgili oyuncularımız ve değerli topluluk,

Laniatus Games'in yeni oyunu
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
bugün itibariyle dünyanın en büyük oyuncu topluluğu Steam'de yerini aldı!
Alışıla gelmiş Hack and Slash'in mükemmel birleşimi, birden fazla platform desteği, 25'den fazla ülkeye ve kültüre hitap eden yerelleştirme ve muhteşem VR alt yapısı ile benzersiz bir uzak doğu efsanesinin kapıları çok yakında tekrar aralanıyor..

Magic To Master'e destek olmak için, aşağıda yer alan adımları takip edebilir ve bize büyük katkıda bulunmaya yardımcı olabilirsiniz.
  • "Oyunu istek listene ekle" Bu oyunumuzun Steam tarafından popüler olarak listelenmesini ve olabildiğince fazla insana ulaşmasını sağlamaya yardımcı olur.
  • Oyunun mağaza sayfasındaki "Takip Et" düğmesini kullanın. Bu, steam tarafından çok hızlı bir şekilde vitrinde sergilenmemize yardımcı olacaktır.
  • Çevrenizdeki insanlara, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize bu oyundan bahsedin ve mümkünse sosyal medya hesaplarınızda paylaşın. Bu çok takdir edilir..
  • Steam'de yer alan
    sık sık ziyaret edin ve bültene abone olun.
  • Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
    katılın ve onlarca oyuncuyla tanışma fırsatı yakalayıp en güncel haberlere ulaşın.

Bu adımların hiçbiri size veya Steam hesabınıza kötü ve olumsuz bir etki bırakmaz, ancak oyunumuzun dünya çapında tanınmasında üstleneceğiniz rolün katkısına paha biçilemez.

Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Çok yakında Tharganir topraklarından, Zorandor'da yeniden görüşmek üzere! :cool:

Saygılarımızla..
Laniatus, LLC ve M2M Ekibi

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Umarım çok ilgi görür ve başarılı olursunuz. İyi dileklerim sizinle :kalp:(y)

bu bildiğin Metin3 olmuş :D
Teşekkürler bu marka hakkı 2013 yılından itibaren bize ait zaten ama biz M2M demeyi tercih ediyoruz :)
Oyunun macOS içinde erişilebilir olmasını çok isterdim doğrusu. :/
Oyun multi platform desteğine sahiptir. Yeni oyun sürümünde MacOS, Linux ve VR desteği mevcuttur. Engine architecture çok fazla geliştirildi ve hatta sizi sevdiğimden bir spoiler bırakayım oyunun mobil sürümünü de yapmaya başlayacağız, hatta başladık sayılabilir. Steam sayfasında platform destekleri arasında MacOS uyumluluğunu bulabilirsiniz. Gözden kaçmış olabilir hocam. :)
1675028972636.png

Son düzenleme:
Selamlar hocam :)

Farklı işler yapanlara, emek kelimesinin anlamını bilenlere her seferinde saygım artar, girdiğiniz bu yolda başınız hep dik yürüyün.

Başarılar dilerim.

Selamlar hocam :)

Farklı işler yapanlara, emek kelimesinin anlamını bilenlere her seferinde saygım artar, girdiğiniz bu yolda başınız hep dik yürüyün.

Başarılar dilerim.
Selamlar hocam, ne kadar fevkalade bir söz söylediniz gerçekten duygulandım ve çok mutlu oldum. Bilmukabele gerçekten hem kendim hemde ekibim adına çok teşekkür ediyorum size.

Teşekkürler bu marka hakkı 2013 yılından itibaren bize ait zaten ama biz M2M demeyi tercih ediyoruz :)

Oyun multi platform desteğine sahiptir. Yeni oyun sürümünde MacOS, Linux ve VR desteği mevcuttur. Engine architecture çok fazla geliştirildi ve hatta sizi sevdiğimden bir spoiler bırakayım oyunun mobil sürümünü de yapmaya başlayacağız, hatta başladık sayılabilir. Steam sayfasında platform destekleri arasında MacOS uyumluluğunu bulabilirsiniz. Gözden kaçmış olabilir hocam. :)
11654 eklentisini görüntüle
ARM64 native desteği mevcut olursa çok daha iyi olur

Mobil versiyonu TFT gibi tüm platformların bir arada oynamasına imkan sağlayan bir sistem mi olacak, umarım öyledir çünkü bu sizi çok yüksek konumlara taşıyabilir.

ARM64 native desteği mevcut olursa çok daha iyi olur
Platform destekleri ve mimariler hakkında ileri düzey mühendislik bilgim olmadığı için olabilir veya olamaz diyemiyorum. Fakat bu konuda sizin için sorgu istedim, eğer mümkünse de stretch goals arasına yerleştirilebilir. Bu konuyu ele alacağım.
ketçap mayonez de olsun mu eray admin

tayfun abi bende win98 desteği istiyorum ozaman :p hayırlı uğurlu olsun açılınca bende gelecem
Tabii ki, ataride oynanabilir halede getiririz sorun yok nolcak canım :D Teşekkür ediyorum, elbette hasancım. Ancak lütfen şimdiden istek listesine ekle ve takip et. Bu gerçekten çok önemli : )
Mobil versiyonu TFT gibi tüm platformların bir arada oynamasına imkan sağlayan bir sistem mi olacak, umarım öyledir çünkü bu sizi çok yüksek konumlara taşıyabilir.
Mobil sürümü konusunda henüz kesin bir sonuç yok, fakat hedefler arasında en yüksek bu diyebilirim. Fakat motor mimarisi tamamen bize özel olduğu için platform desteğini multiple hale getirebiliyoruz. Bu konuda sorun yaşanacağını sanmıyorum. En azından Mac platformer ile Windows platformer başarıyla testten geçiyor. Sanırım mobil sürüm içinde aynı başarı mümkün ve olası. Elbette bunu zamanla göreceğiz. Teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için.

Mac tarafı M1 ile ARM64 mimarisine geçtiği için bu desteğin olması uzun vadede işe yarar. Windows tarafında da ARM üzerinde çalışmalar var ancak akibeti konusunda emin değilim.

Sevgili Topluluk

Bugün size çok beklediğiniz harika bir haber getiriyoruz! Oyunun yayın öncesi sürümü için yayın öncesi oynanış ön-izleme videosu nihayet yayınlandı ve artık burada bulunabilir!

10 dakikalık pre-release preview, yeni oyunda ve mimaride yaptığımız değişiklikler, yeni grafik düzeni ve daha fazlası dahil olmak üzere size neler olacağına dair yakından bir fikir veriyor.

Çok yakında düzenleyeceğimiz tüm etkinlikler ve geliştirmeler hakkında sizi
sayfasında an be an bilgilendireceğiz.

Şimdilik bu kadar, ilginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.. :cool:
M2M Takımınız

Son düzenleme:
Gözünüz aydın! Umarım emeklerinizin karşılığını fazlası ile alırsınız. Tebrik ederim.

Geri