Yardım Lycan BK'ları ve 6.skill BK'larını nasıl kaldırırım ?

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

okcoder1134

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar, Kullandığım fileste Lycan ve 6.skiller mevcuttu.
50300 kodundaki "beceri kitabı" adlı itemi slotlara ekleyince rastgele bk atıyor.
Quest olarak mı yazılı falan derken bulamadım.
Bu 50300 kodundaki itemin mantığı nedir?
nasıl içerisinden BK silebilirim?
veyahut item_protodan bkları kaldırsam 50300'den de kalkar mı?
bir fikri olan var mı?

Lycan bk kodları bunlar. Oyun içinde kontrol edin. Eğer doğru ise navicattan bunları bulup kökten silmek çözüm olabilir belki. Aynı işlemi 6.skill bk lar için de uygulayabilirsiniz.
50406
50421
50436
50451
50530
50531
50532
50533
50534
50535

Bazı itemler özel olarak ayarlanmıştır. Dönüşüm Küresi, Unutkanlık Kitabı, Beceri Kitabı vs.
Eşya düşerken veriler rasgele olarak socketlere eklenir. Bu da kaynak kodunda oluyor.
Neyse ki sitemizde daha önce bu soruyu soran vardı ve çözmüştük.
Burayı inceleyiniz: Çözüldü - Lycan Beceri Kitabı

Lycan bk kodları bunlar. Oyun içinde kontrol edin. Eğer doğru ise navicattan bunları bulup kökten silmek çözüm olabilir belki. Aynı işlemi 6.skill bk lar için de uygulayabilirsiniz.
50406
50421
50436
50451
50530
50531
50532
50533
50534
50535
Teşekkür ederim ama o şekilde sadece oyundaki tekil olarak var olan kitabı siliyor.

Bazı itemler özel olarak ayarlanmıştır. Dönüşüm Küresi, Unutkanlık Kitabı, Beceri Kitabı vs.
Eşya düşerken veriler rasgele olarak socketlere eklenir. Bu da kaynak kodunda oluyor.
Neyse ki sitemizde daha önce bu soruyu soran vardı ve çözmüştük.
Burayı inceleyiniz: Çözüldü - Lycan Beceri Kitabı

Dediğinizi deneyeceğim fakat 6.skill bkları da kalkacak mı bu şekilde ?
sanırım sadece wolfman'a göre kod vermişsiniz orada

Dediğinizi deneyeceğim fakat 6.skill bkları da kalkacak mı bu şekilde ?
sanırım sadece wolfman'a göre kod vermişsiniz orada
Benzer mantıkla 6. skill bklarını da kaldırabilirsiniz yada direk olarak 6. skilleri oyundan kaldırırsanız bklarda oluşmayacaktır.

Benzer mantıkla 6. skill bklarını da kaldırabilirsiniz yada direk olarak 6. skilleri oyundan kaldırırsanız bklarda oluşmayacaktır.
Orda anlattığınızın benzerini yapabileceğimi sanmıyorum. 6. Skilleri packten ve filezillaki gerekli yerlerden sildim.
Veri tabanından "skill proto" tablosundan satırını silsem yeterli olur mu?

Geri