Çözüldü Lonca Savaşı Hata

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

nebnebsen

Geliştirici
Geliştirici
Üye
Ticaret Puanı
0
Lonca sistemleri ekliyordum. Hiçbir sorun yoktu. Test etmek için girdiğimde lonca savaşının çalışmadığını gördüm. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Syserr falan yok o yüzden resim ile anlatıyorum.

Hata mesajı: Lütfen düzenlemenin tam ismini giriniz.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Sistemin dosyalarını yükleyebilir misin

Sistemin dosyalarını yükleyebilir misin
Aslında sistemi sökmüştüm başka bir filesten. Lonca istatistik ve geçmiş savaşlar sistemi. En son bunu eklemiştim, deaktif edip build alıyorum. Hata mesajını biraz kurcaladım, cmd.cpp içinde do_inputall bu hata mesajını verdiriyor. Ne alaka diye bakındım ama /war ile uzaktan yakından alakası yok.

Hata mesajını locale_string'de aratıp bi üstündeki satırı da source üstünde aratın ve kod bloğunu buraya atın inceleyelim.

Hata mesajını locale_string'de aratıp bi üstündeki satırı da source üstünde aratın ve kod bloğunu buraya atın inceleyelim.
cmd.cpp do_inputall bu hata mesajını chate yazıyor. Kontrol ettim ama war ile ne alakası var onu anlamadım.

Kod:
ACMD(do_inputall)
{
    ch->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("¸í·É¾î¸¦ ¸ğµÎ ÀÔ·ÂÇϼ¼¿ä."));
}

Hata lonca istatistik ve savaş geçmişi sisteminden kaynaklanıyor. Deaktif edip build aldım sorun yok. Diğer fileste böyle bir sorun yoktu, eksik mi acaba anlayamadım. Anydesk varsa bakma şansınız var mı?
İnternetim yavaş olduğundan anydeskte sıkıntı yaşıyorum, sistemi eksik sökmüş olabilirsin.

Sorunu çözdüm. Cmd.cpp içine eklediğim yerden kaynaklıymış. do_war altına ekledim sorun çözüldü.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri