Çözüldü Locali sunucuya atma

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

BlinkzAI

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese iyi günler benim sorunum şu ki bana filesımı localde düzenlemem gerektiği söylendi ama aklıma birden şu dank etti ben düzenliyorum ama nasıl sunucuya atıcam araştırdım ama bulamadım acaba bununla ilgili bir kaynak varsa ve ya bilenler varsa teşekürler

Hocam sağolun her konuda yardımcı oluyorsunuz peki bunları yaptığımda ekli olan questlerde dahil olarak gidiyor değil mi tüm ayarlarla yani

Rica ederim şöyle ki localhostunuzda tüm ayarlarınızı yaptınız yedek aldıgınızda tüm dosyaların yedegi alınır sunucuya yüklediginizdede localhostta yaptıgınız ayarlar oraya geçmiş olur.

Eger localhost degilde sunucunuzda yaptıgınız bir düzenleme varsa localhosta geçirmeniz gerekiyor sonra yedek alabilirsiniz

Kısacası yapmanız gerekenler
Kullanmak istediginiz dosyaları localhosta aktarın
Arından verdigim linkte yedek nasıl alınır anlatılıyor ayrıyetten yedek nasıl yüklenir oda anlatılıyor
Yedegi yükleyeceginiz sunucudan eski dosyaları kaldırmanız yararınıza olacaktır oda konuda mevcut
Herhangi bi sorun yaşamamak istiyorsanız normal sunucunuzdaki dosyalarınıza yedek alıp masaüstüne atın eksik birşey oldugu zaman o yedeklerden alırsınız

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri