Çözüldü LNK1104 'cryptlib_debug.lib' dosyası açılamıyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

RodeRein

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar bu hata çözümünü nasıl düzeltebiliriz?
Client SRC için build alırken bu hata alınıyor

LNK1104 'cryptlib_debug.lib' dosyası açılamıyor

Extern/cryptopp altında cryptlib.sln olmalı, önce onu build et. Hangi modda derleyeceksen (şuan debug modda derlemeye çalışıyorsun) o modda derleyeceksin.
Oluşturulacak lib dosyasını kendisi Extern/Lib/ altına atar muhtemelen.

Extern/cryptopp altında cryptlib.sln olmalı, önce onu build et. Hangi modda derleyeceksen (şuan debug modda derlemeye çalışıyorsun) o modda derleyeceksin.
Oluşturulacak lib dosyasını kendisi Extern/Lib/ altına atar muhtemelen.
bu bahsedilen build nasıl yapılıyor bu dosyalar mevcut değil

1706712308047.png

1706712333681.png

Bu konuda bilgim yok, herhangi bir cryptopp kütüphanesi iş görür mü bilemiyorum. Client source ile uyumlu olması gerekiyordur.
Bilgisi olan arkadaşlar ilgilenir.

bu videonun cryptopp kısmını yapabilirsin. srcde ekleme çıkarılan yerler varsa onu da yap cryptopp ile ilgili. sorunun çözülecektir.

bu videonun cryptopp kısmını yapabilirsin. srcde ekleme çıkarılan yerler varsa onu da yap cryptopp ile ilgili. sorunun çözülecektir.

hazır bir filesden aldım daha önce farklı kişiler aynı dosyalar ile sorunsuz kurmuş :/ başka bir sorun olabilir mi bununla alakalı yani ;VS ile ilgili bir sorun

Problem çözüldü;

extern/cryptoapp/ içinde belirtilen dosya rar arşivi olarak bırakılmış, rardan gerekli lib dosyası çıkartıldığında build alabildim.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri