Çözüldü Levelli pet sistemi yok olma sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

tc1322

MT Üye
MT Üye
Merhaba, başlıktada belirttiğim gibi peti çağırdığım an siliniyor daha önceden yaşamış olan veya fikirleri vetmek isteyen çekinmesin
Overfall2 shop altyapidan söküldü ana kaynağı bvural

17a1d46e84358e788d9b0a937bf27d51.gif

Syserr petle ilgili yoktu. Tablo ise new_petsystem tablosuna petler ekleniyordu, tam sysserleri eve geçince dahil edicem. Definesiz bir kod gözümden kaçtı galiba çözemezsem birdaha sökeceğim
db tarafında eklentisi var benim bildiğim pet sistemlerinde attrtype ve attrvalue üzerinden efsunları çekiyor çünkü. onlara bir bak

db tarafında eklentisi var benim bildiğim pet sistemlerinde attrtype ve attrvalue üzerinden efsunları çekiyor çünkü. onlara bir bak
applytype7 ve applyvalue7 bunları eklemeyi unutmuşum fakat yine çözülmedi sıfırdan game srcyi tekrar sökeceğim şuanki srcyi yedekledim başka çözüm fikri varsa alabilirim

applytype7 ve applyvalue7 bunları eklemeyi unutmuşum fakat yine çözülmedi sıfırdan game srcyi tekrar sökeceğim şuanki srcyi yedekledim başka çözüm fikri varsa alabilirim
navicat kısmınada eklediysen aklıma sadece tablo geliyor. tablodaki veriyi okumadığı için siliyordur ya da tabloya kaydedemediği için. bence sorun tablo taraflı

Çözüm
Çözüldüğüne göre kapatıldı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri