Çözüldü Legendy Files FoxFS Property Kapatınca Giriş Ekranından Atma Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Tengrist

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
property.xml'i oluşturup root'a atıyorum, property klasörünü kapatıyorum.
Oyuna giriş ekranında karakter elini kaldırıp yükleme barı çıktığı an client kapanıyor.
Syserr yok.
Olayın videosu:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

edit: eski property.xml i ve eski kapalı property i packe atınca oyuna girebiliyorum fakat yeni eklediğim objeler gözükmüyor doğal olarak.

Selam, sunucu tarafındaki chlerin syserr'lerine de düşmüş olabilir orayı da kontrol edebilir misin?

packları github desktop üzerinden mi indirdin yoksa google üzerinden zip olarak mı indirdin

Debug mod ile deneyebilirsin. Belki hatayı gösterir.

packları github desktop üzerinden mi indirdin yoksa google üzerinden zip olarak mı indirdin
Kardom

V4 değil alt yapı bu, üzerine çok değişiklik yaptım debug'a bakayım hocam mantıklı dediğiniz,
Dblik durum olabilir mi property packi ve property xml i eskisi yapıbca sıkıntısız giriyor fakat eklediğim yeni objeler gözükmüyor.

Foxfs'de benzeri yaşayan oldu mu?

Kardom

V4 değil alt yapı bu, üzerine çok değişiklik yaptım debug'a bakayım hocam mantıklı dediğiniz,
Dblik durum olabilir mi property packi ve property xml i eskisi yapıbca sıkıntısız giriyor fakat eklediğim yeni objeler gözükmüyor.

Foxfs'de benzeri yaşayan oldu mu?
direkt olarak paylaştığın linktekini kullanıyorsan bilmiyorum. ben v2 altyapıyı kullanıyosun sandım. o yüzdende githubdan mı indirdin diye sordum. mesela ben githubdan indirip martynin kapatıcısıyla kapattığımda kapanmamıştı epack ile doğru kapanmıştı. neyse çok uzatmışım. umarım çözüm bulunur.

server/db taraflarının client'e böyle forced quit attırdığını hiç sanmıyorum, loading ekranında takılı kalsaydı o zaman bunlar düşünülebilirdi (db/server syserr.txt bakılırdı)
debug modda test etmek daha mantıklı

Property'i sadece Epack32 doğru kapatıyor. PML bile bozuyor.

Bu soruna ingilizce karakter dışında propertyde boşluk ya da ƙĺÿ ïį tarzı harflerin kullanıldığında sebep olduğunu buldum, teker teker proprrty dosyalarına bakacağım

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri