Çözüldü Kutsama Kağıdı ve Büyülü Metal + basma penceresini açmıyor.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

Kaptan Yosun

Discord: kaptanyosun
Site yetkilisi
Acemi Moderatör
Premium Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, bunun ne zaman bozulduğundan emin değilim, yalnızca yeni farkettim. Eşya client tarafında basılabilir gözüküyor (sarı), ancak kutsama kağıdını eşyaya sürükleyince pencere açılmıyor, büyülü metal de aynı. Server tarafında olabilir diye düşşünüyorum problemi. Sizce hangi fonksiyonu bozmuş olabilirim?

1702817354049.png

Herhangi bir syserr syslog falan var mı ?

char_item.cpp "bool CHARACTER::RefineItem(LPITEM pkItem, LPITEM pkTarget)" fonksiyonuna bak. Yedeğin varsa ya da başka filesla karşılaştır

protolar üzerinde değişiklikler yaptınız mı ? (Official tr protolara geçtiğimde bu ve bunun gibi bir kaç sorunla karşılaştım)
itemlerin aldığı type ve subtypeleri source dosyalarınızda aratın bunun için başka fileslerden destek alabilirsiniz.

protolar üzerinde değişiklikler yaptınız mı ? (Official tr protolara geçtiğimde bu ve bunun gibi bir kaç sorunla karşılaştım)
itemlerin aldığı type ve subtypeleri source dosyalarınızda aratın bunun için başka fileslerden destek alabilirsiniz.
Protolarda yeni item ekleme harici değişiklik yapmadım hocam

O halde geriye daha az seçenek kalır,
Dosyalarınızda hızlı +basma eklentisi mevcut mu ?
Ve ek olarak yukarda belirttiğim gibi type ve subtype'leri başka bir files ile karşılaştırın
+ basmayla ilgili bir eklenti yok, proto kıyaslayayım dediğiniz gibi.

Fark ettim ki efsun nesneleri de bozulmuş yani problem ya dün ya bugün oluştu demek. Çünkü 2 gün önce kostüm efsunlama sistemini eklediğimde efsunların çalıştığını test etmiştim

Geri