Çözüldü Kurulum tamam ancak "Sunucuya Bağlanırken Hata" alıyorum

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

HukukKusu

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar merhaba filesle ilgili tüm kurumları tamamladım ancak bir türlü bu hatadan kurtulamıyorum. root-ch vs hepsi tamam sizce buna neden olan şey nedir? Yabancı bir arkadaşımla görüştüm tam anlayamadığım bir şekilde bana MySQL komutlarında bir sorun oldugunu ve kiralık olan VPS makinemin bu files için uygun olmadıgını belirtti.
Files gereksinimleri F.BSD 11.2 ve üzeri ve MariaDB 10.3 idi ve bununla ilgili kurulumların tamamını yaptım. Düşüncelerinizi alabilir miyim sizce başka neleri denemeliyim yoksa makine değiştirmek zorunda kalacağım

1607988937405.png

Port ayarlarını vs düzgün yaptınız mı? Birde files kesin olarak açıldı mı kontrol ediniz.

Merhaba @HukukKusu
Sorun hâlen devam ediyormu ? Team Wiever' den bağlanıp sorunuzu çözebilirim.

Merhaba @HukukKusu
Sorun hâlen devam ediyormu ? Team Wiever' den bağlanıp sorunuzu çözebilirim.
Yok hocam sorun çözüldü. Sebebi ; Makinemi kiraladığım firma BSD sistemi kurarken ben oyun MariaDB altyapısına sahip dediğim için MySQL kurmamış bu sebeple database bağlantısı kurulamadığından giriş yapılmıyormuş. Makine formatlandı sorun çözüldü

Yok hocam sorun çözüldü. Sebebi ; Makinemi kiraladığım firma BSD sistemi kurarken ben oyun MariaDB altyapısına sahip dediğim için MySQL kurmamış bu sebeple database bağlantısı kurulamadığından giriş yapılmıyormuş. Makine formatlandı sorun çözüldü
Hayırlı olsun konuyu raporlarlayın çözüldüğünü dair lütfen :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri