İstek Köyleri Açacak Bina Modelleri

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

hasanmacit

dc: hasanmacit
Site yetkilisi
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Selamlar. Köylerdeki şuanki binalar çok kötü duruyor ben beğenmiyorum. Güzel, neşeli, basık olmayan tasarımlar var mı? Bu modelleme işlerinden hiç anlamam varsa yoruma güzel resimli bırakacak çok sevinirim valla.​

Şu tarz da fena gitmez ne dersin

Screenshot_1.png

Sadece binaları değiştirmek diğer eski modelleri çok patlak gösterecektir. Belki bir tek ağaçlar göze batmaz ama diğer geri kalan bir çok model eski olduğundan, yenilerin yanında absürd görünecektir.

Alune unpack bulursan içinde güzel modeller var
binalar için hangi dosyalar lazım onu bile bilmiyorum valla unpacktan nasıl sökcem bide :D
Sadece binaları değiştirmek diğer eski modelleri çok patlak gösterecektir. Belki bir tek ağaçlar göze batmaz ama diğer geri kalan bir çok model eski olduğundan, yenilerin yanında absürd görünecektir.
sen köy gönder o da kabulüm

Güzel fikir, alune unpackı vardı bende. Maplarına bakayım güzelse söküp atayım harici binaların görselini de buraya bırakırım yine. Biraz göz atayım

Ben bu açık pack'ı genel olarak sevmedim çünkü bu arkadaş her yere kendi logosunu yerleştirmiş buna vereceğimiz süreye kendimiz de aynısını yaparız diyere açık pack'a raf hayatında başarılar diliyorum

En üstte attığım evlerin sadece renklerini beğenmediysen textureleri boyayabiliriz

Ben bu açık pack'ı genel olarak sevmedim çünkü bu arkadaş her yere kendi logosunu yerleştirmiş buna vereceğimiz süreye kendimiz de aynısını yaparız diyere açık pack'a raf hayatında başarılar diliyorum

En üstte attığım evlerin sadece renklerini beğenmediysen textureleri boyayabiliriz
yok yok kalsın başka model buluruz heralde

Bunlar harici herhangi bir açık packte v.b gözüne çarparsa herhangi bi map sökebiliriz

Geri