Çözüldü Kostüm kaldırmak

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

kaplan47

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, serverimde yaklaşık 400 tane set kostüm bulunmakta 104 105 açacağım için o kostümlerin 7 8 tanesini kullanırım en fazla
Bu çöp kostmlerin çoğusunu kaldırarak packımın boyutunu da düşürmek istiyorum
Az çok nasıl kaldıracağımı biliyorum ama sorunsuz kaldırmak istiyorum bu konuda Bilgili olan birisi detaylı bilgi verirse çok sevinirim

Çözüm
İtem protodan kaldir.(hem pack, hem server)
İtem_list.txt ve itemdesc.txt den kaldır.
MSM dosyasindan kaldır.(value3 değerine göre)

Bunları yaptıktan sonra kostüm artık kalkmış olur ve kullanılamaz. Sadece pack içindeki kalıntıları kalır geriye, onların nerede olduğu item_list.txt ve MSM dosyasında gösteriliyor, onlardan bakarsın.

Bunları yaptıktan sonra kostüm artık kalkmış olur ve kullanılamaz. Sadece pack içindeki kalıntıları kalır geriye, onların nerede olduğu item_list.txt ve MSM dosyasında gösteriliyor, onlardan bakarsın.

Çözüm

Tamamdır hocam sağ olasın

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri