Çözüldü kostüm gr2 modeli çekmiyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

igul97

Premium Üye
Premium Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba tekrardan video aldım. gr2 modelini çektiremedim genel olarak nerde hata yapıyorum anlamadım sürekli bir sorunla karşılaşıyorum.

gr2 dosyasının çıkış sürümü 2.11 görünüyor.
Eğer granny 2.11 sürümüne sahip değilsen (veya) 2.11 sürümü kullanıyorsan ve .exe dizinindeki granny2.dll dosyasının sürümü 2.11 değil de 2.9 ise o gr2 dosyasını görüntüleyemezsin.

gr2 dosyasının çıkış sürümü 2.11 görünüyor.
Eğer granny 2.11 sürümüne sahip değilsen (veya) 2.11 sürümü kullanıyorsan ve .exe dizinindeki granny2.dll dosyasının sürümü 2.11 değil de 2.9 ise o gr2 dosyasını görüntüleyemezsin.
2.9a güncelledim şöyle bir şey diyor
1714563004955.png

Dosya Eklentileri

• granny2.zip
    288,3 KB · Gösterim: 2
Çözüm
Bu dll dosyasını oyunun klasörüne atıp tekrar giriş yapmayı deneyebilirsin.
Sendeki dll dosyasının yedeğini almayı unutma.
Sonuç değişmedi ancak şöyle bir şey oldu. gr2 sürümünü güncelledim 2.9 indirdim. artık gr2 açılmamaya başladı. dün eklediğim gr2 açılıyor farklı kostümleride denedim onlarda açılıyor. bu modelin bozuk olduğu anlamına gelir mi

Sonuç değişmedi ancak şöyle bir şey oldu. gr2 sürümünü güncelledim 2.9 indirdim. artık gr2 açılmamaya başladı. dün eklediğim gr2 açılıyor farklı kostümleride denedim onlarda açılıyor. bu modelin bozuk olduğu anlamına gelir mi
Gr2 nin bozuk olma ihtimali çok düşük, yine de imkansız değil. Buradaki sorunlar ya granny sürüm uyuşmazlığı, ya da pack tarafında yanlış bir ekleme yapıldı.
2.9 a düşürdüğün için gr2 nin hiç açılmaması gayet normal çünkü bu modelin granny sürümü 2.11.
Her şeyden önce bu modeli çalıştırabilmek için oyun klasöründeki granny2.dll dosyasının 2.11 sürümü olması gerekiyor. (kaynak tarafında 2.9 kullanabilirsin)

Gr2 nin bozuk olma ihtimali çok düşük, yine de imkansız değil. Buradaki sorunlar ya granny sürüm uyuşmazlığı, ya da pack tarafında yanlış bir ekleme yapıldı.
2.9 a düşürdüğün için gr2 nin hiç açılmaması gayet normal çünkü bu modelin granny sürümü 2.11.
Her şeyden önce bu modeli çalıştırabilmek için oyun klasöründeki granny2.dll dosyasının 2.11 sürümü olması gerekiyor. (kaynak tarafında 2.9 kullanabilirsin)
1714564137571.png

Benim granny sürümü bu. Şimdi ben bu exede 2.11 kullanırsam diğer kostümlerde sorun oluşurmu ve ya ikisini birlikte kullabilir miyim :)
Kostüm ekleme işi gerçekten zor..

16720 eklentisini görüntüle
Benim granny sürümü bu. Şimdi ben bu exede 2.11 kullanırsam diğer kostümlerde sorun oluşurmu ve ya ikisini birlikte kullabilir miyim :)
Kostüm ekleme işi gerçekten zor..
İkisi aynı anda kullanılamaz. Bir sorun olacağını sanmıyorum ancak yine de aklının bir köşesinde olsun bu değişiklik. Eğer oyunda herhangi bir modelde herhangi bir sorun görürsen 2.11 dll sebebiyle olabilir.

Sorunun çözüldü mü? çözülmediyse msm içerisinde eklediğin kostüm ile aynı isimde yukarılara başka kostüm eklenmiş mi onu kontrol et.

msm'de gr2 uzantısı büyük onu küçük yap aynı şekilde gr2'nin kendisidede küçük olsun

Ek olarak o sorunu çözmez ise ShapeData limiti 194'dür belki dolayısı ile en son eklediğin 195'i görmeyecektir onuda kontrol edebilirsiniz

Eğer çözülmediyse özelden anydesk atın halledelim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri