Çözüldü Kodun işlevi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

kaizec

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
update_limit_time.py:
#!/usr/local/bin/python
import time

desc = """#ifndef __LIMIT_TIME__
#define __LIMIT_TIME__

#define ENABLE_LIMIT_TIME
#define GLOBAL_LIMIT_TIME %dUL // %s
#define TIME_OVER_PONG_DOWN_RATE     50000
#define TIME_OVER_LOGIN_DOWN_RATE     10000
#endif
"""

limitTime = time.mktime(time.localtime()) + 3600 * 24 * 180 * 2

open("limit_time.h", "w").write(desc % (limitTime, time.asctime(time.localtime(limitTime))))

game/src >> dosyalarını incelerken şöyle bir python kod satırına denk geldim burda tam olarak ne demek istiyor ? game dosyalarının açık kalmasıyla veya saatlerle alakalı birşeymi bir sınırlandırmamı sadece öğrenmek için soruyorum teşekkürler

Çözüm
Altyapı serisinde limit_time kısımlarını hatırlıyor musunuz? Onun eklentisi olan bir dosya. Mevcut derlenen bir sürüme belirli tarihe kadar kullanım izni verilebiliyor. Kullanılmadığı için kaynak kodlarından o özelliği kaldırmıştım.

Süresi dolduktan sonra server açılmaz. Özelliği aktif edip test edebilirsiniz. :)
Yanlış hatırlamıyorsam lisans zımbırtısı bu. Sunucunun kaç saat açık kalıp kalmayacağını belirtmek için yapılmış ama gereksiz.

Altyapı serisinde limit_time kısımlarını hatırlıyor musunuz? Onun eklentisi olan bir dosya. Mevcut derlenen bir sürüme belirli tarihe kadar kullanım izni verilebiliyor. Kullanılmadığı için kaynak kodlarından o özelliği kaldırmıştım.

Süresi dolduktan sonra server açılmaz. Özelliği aktif edip test edebilirsiniz. :)

Çözüm

o bölümü izlememişim yada dikkatimden kaçmış olmalı :) zaten sadece merak etmiştim

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri