Çözüldü kiralanmıs sunucuyu sanalsunucuya kurma

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

muhammed55040

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
arkdaşlar sunucu kiraladım islemleri kiraladıgım sunucunun ustunden deyılde sanal sunucunun ustunden yapmak ıstıyorum yenı olusturmsu oldugum ıp adresiyle sanal sunucu icin eklentılerı olusturuyorum ama oyuna gırıs yapacagım yer acılıyor (ornek muhammedle) iletisie geniniz diyor ne yapmam lazım

Öncelikle server dosyalarının tamamı size mi ait yada hosting üzerinden gelen dosyalarda mı işlem yapmak istiyorsunuz ?

Bildiğim kadarıyla kiralamış olduğunuz dosyaları farklı bir sunucu da çalıştıramazssınız. Çalışabilir halde ise FRBSD Srümü ve dosyaların ihtiyaç duyduğu paketlerin sanal sunucunuzda yüklü olması gerek. Paketler ve Frbsd sürümü uyuşmaz ise sunucuyu aktif edemezssiniz.

Çözüm
Bildiğim kadarıyla kiralamış olduğunuz dosyaları farklı bir sunucu da çalıştıramazssınız. Çalışabilir halde ise FRBSD Srümü ve dosyaların ihtiyaç duyduğu paketlerin sanal sunucunuzda yüklü olması gerek. Paketler ve Frbsd sürümü uyuşmaz ise sunucuyu aktif edemez
dc kulanıyomusunuz kod versem seslıde anlatsam olurmu

Olur ekleyin
Adsız.png

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri