Çözüldü Kemer Envanterini Devre Dışı Bırakma

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

onurgorhan

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Nasıl devredısı bırakabilirim

Dosya Eklentileri

• buH48Dl.png.c6a4901b4362532698d474f33e39efbe.png
    buH48Dl.png.c6a4901b4362532698d474f33e39efbe.png
    44,3 KB · Gösterim: 37
Çözüm
uiscript/beltinventorywindow.py:

Python:
## Expand Buttons
        {
            "name" : "ExpandBtn",
            "type" : "button",

"x" : 2,
            "y" : 15,

# "default_image" : "d:/ymir work/ui/game/belt_inventory/btn_expand_normal.tga",
            # "over_image" : "d:/ymir work/ui/game/belt_inventory/btn_expand_over.tga",
            # "down_image" : "d:/ymir work/ui/game/belt_inventory/btn_expand_down.tga",
            # "disable_image" : "d:/ymir work/ui/game/belt_inventory/btn_expand_disabled.tga",
        },

Bu şekilde butonun resimlerini kapatman yeterli. Detaylı kaldırmaya gerek yok.
Temel programlama bilgisi gerekiyor. Yaptığın değişikliği (kodu) okuman lazım, copy-paste ile fazla ilerleyemezsin
copy-paste ile fazla ilerlenir, orası farklı bir konu. fakat çözüm için uygulanan şey sadece kemer envanterinin kaldırılması. yani kodu okumasına gerek yok muhtemelen fazla kaldırmış.

denedim ama kostüm bölümü acılmıyor bu sefer
uiinventory dosyanı atar mısın yardımcı olalım.

copy-paste ile fazla ilerlenir, orası farklı bir konu. fakat çözüm için uygulanan şey sadece kemer envanterinin kaldırılması. yani kodu okumasına gerek yok muhtemelen fazla kaldırmış.

uiinventory dosyanı atar mısın yardımcı olalım.
dogru sekilde kod blogunu devredısı bırakıyorum gidiyor ama bu sefer kemer takınca kemer gözükmüyor

dogru sekilde kod blogunu devredısı bırakıyorum gidiyor ama bu sefer kemer takınca kemer gözükmüyor
uiinventory dosyasını paylaşır mısınız bir de önceki yorumda kostüm penceresi açılmıyor demiştiniz şimdi kemer gözükmüyor diyorsunuz. sorununuz kısmında daha net olursanız yardımcı olabiliriz.

uiinventory dosyasını paylaşır mısınız bir de önceki yorumda kostüm penceresi açılmıyor demiştiniz şimdi kemer gözükmüyor diyorsunuz. sorununuz kısmında daha net olursanız yardımcı olabiliriz.
ilk denedigimde kostüm gitti bende tekrar bakarak denedim bu sefer kostüm calıstı kemer takınca kemer gözükmüyor

Python:
## Expand Buttons
        {

# "default_image" : "d:/ymir work/ui/game/belt_inventory/btn_expand_normal.tga",
            # "disable_image" : "d:/ymir work/ui/game/belt_inventory/btn_expand_disabled.tga",
        },

Çözüm

Python:
## Expand Buttons
        {

},

Tşk ederim Cözüldü

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri