Çözüldü Kemer çıkarma sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.

damador

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba kemeri takabiliyorum verdiği özellikler işliyor ama çıkartmak istediğimde Hata2 Lütfen GM'ye bildirin diyor

locale string
"º§Æ® Àκ¥Å丮¿¡ ¾ÆÀÌÅÛÀÌ Á¸ÀçÇϸé ÇØÁ¦ÇÒ ¼ö ¾ø½À´Ï´Ù.";
"Hata2 Lütfen GM'ye bildirin.";

source'de böyle bir yazı yok

levelimi düşürüp ışınlan dığımda item envantere geliyor yine takabiliyorum ama çıkmıyor

son eklediğim şey server taraflı efsun botu daha öncesinde böyle birşey varmıydı emin değilim şans eseri dün birşeyler denerken farkettim

game yada client tarafında herhangi bir syserr yok

bu sorunu yaşıyan yada bilen varsa yardımcı olabilirmi?

Çözüm
Sorun çözüldü vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

sorun: efsun botunu eklerken bazı bolumlerı yanlış eklemiştim efsun botundaki item kemer envanterine gitmiş kemer envanterinide görsel olarak kaldırdığım için çok geç aklıma geldi :D

locale string

şu ortadaki karmaşık olan yazıyı aratmalısın game src de ama bu şekilde aratırsan muhtemelen boş çıkar. o yüzden notepad++ ile açıp normal korece karakter kullandığından emin olduktan sonra arat. eğer bulursan ve çözemezsen kod bölümünü resim değilde kod olarak buraya at tekrar bakalım. bu şekilde detaylı bir yardımımız dokunmaz sana. attığın dosyalarda böyle bir sorun çıkartacak bir tetik...
kontrol ettim eklentisiz haliyle tek farkı efsun botu'nun kodları

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
locale string

şu ortadaki karmaşık olan yazıyı aratmalısın game src de ama bu şekilde aratırsan muhtemelen boş çıkar. o yüzden notepad++ ile açıp normal korece karakter kullandığından emin olduktan sonra arat. eğer bulursan ve çözemezsen kod bölümünü resim değilde kod olarak buraya at tekrar bakalım. bu şekilde detaylı bir yardımımız dokunmaz sana. attığın dosyalarda böyle bir sorun çıkartacak bir tetik görmedim. ve normal karakterler ile koreceydi chat infoların. bu yüzden %90 bulunduğu yerde de korecedir.

Sorun çözüldü vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

sorun: efsun botunu eklerken bazı bolumlerı yanlış eklemiştim efsun botundaki item kemer envanterine gitmiş kemer envanterinide görsel olarak kaldırdığım için çok geç aklıma geldi :D

locale string

şu ortadaki karmaşık olan yazıyı aratmalısın game src de ama bu şekilde aratırsan muhtemelen boş çıkar. o yüzden notepad++ ile açıp normal korece karakter kullandığından emin olduktan sonra arat. eğer bulursan ve çözemezsen kod bölümünü resim değilde kod olarak buraya at tekrar bakalım. bu şekilde detaylı bir yardımımız dokunmaz sana. attığın dosyalarda böyle bir sorun çıkartacak bir tetik görmedim. ve normal karakterler ile koreceydi chat infoların. bu yüzden %90 bulunduğu yerde de korecedir.

bu sanırım korece değil translateden baktığımda algıla mıyor bile src'dede karşılığı yok baya bi aramıştım

Çözüm
Geri