Yardım Kanat sistemi

Yardım 
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

TheAdmin33

Ah bu şarkıların gözü kör olsun
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Aşağıda eklediğim resimdeki gibi hem kanat hemde kuşağı aynı anda kullanabilmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Birde elimde bir kanat gr2 dosyası var, mde mse dosyası falan yok ama gr2 dosyasını açtığımda kanat animasyonlu ve haraket ediyor. oyuna kuşak olarak eklediğimdeyse hareket etmiyor . Bana mse mde dosyalarımı lazım yoksa extra bir kod eklemesimi yapmam gerekiyor?

Ekran Alıntısı.PNG

Shininge baglanmışsa efektli şekilde çalışır kanat hareketli kuşak sistemi ekli değilse hareket etmez model model farklı olabilir bazı kuşakların.

kuşak ve kanatı aynı anda giyme olayını hallettim costume_acce ve costume_wıng diye ayırdım ama kuşak gözüküyor kanat gözükmüyor nerde eksik olabilir
item_proto:
86060    Wukong Kuşağı    ITEM_COSTUME    COSTUME_ACCE    1    ANTI_DROP | ANTI_STACK | ANTI_PKDROP | ANTI_SELL    NONE    NONE    NONE    0    0    0    0    0    LIMIT_NONE    0    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    4    0    0    0    0    0    100    0    0
86061    Veba Kanatları    ITEM_COSTUME    COSTUME_WING    1    ANTI_DROP | ANTI_STACK | ANTI_PKDROP | ANTI_SELL    NONE    NONE        0    0    0    0    0    REAL_TIME    604800    LIMIT_NONE    0    APPLY_ATTBONUS_MONSTER    200    APPLY_ATTBONUS_METIN    200    APPLY_ATTBONUS_BOSS    100    0    0    0    0    0    0    0    0    0

Ekran Alıntısı.PNG

kuşak ve kanatı aynı anda giyme olayını hallettim costume_acce ve costume_wıng diye ayırdım ama kuşak gözüküyor kanat gözükmüyor nerde eksik olabilir
item_proto:
86060    Wukong Kuşağı    ITEM_COSTUME    COSTUME_ACCE    1    ANTI_DROP | ANTI_STACK | ANTI_PKDROP | ANTI_SELL    NONE    NONE    NONE    0    0    0    0    0    LIMIT_NONE    0    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    4    0    0    0    0    0    100    0    0
86061    Veba Kanatları    ITEM_COSTUME    COSTUME_WING    1    ANTI_DROP | ANTI_STACK | ANTI_PKDROP | ANTI_SELL    NONE    NONE        0    0    0    0    0    REAL_TIME    604800    LIMIT_NONE    0    APPLY_ATTBONUS_MONSTER    200    APPLY_ATTBONUS_METIN    200    APPLY_ATTBONUS_BOSS    100    0    0    0    0    0    0    0    0    0

12788 eklentisini görüntüle
Özelden discord iletin bı bakalım

sorun devam ediyor musait olup yardım edebilecek yada bir akıl verebilecek olan varmı?

geriye kalan tek sorun giyilen kanat gözükmüyor.

@Mavi Ruh

Kuşağın slotuna karışma kanatı farklı bir slota taktır :)
okadarını bende akıl edebildim .yeni slot açıp ayırmakta bir şey yok . Ayırdıktan sonra kanatın gözükmesi için Extra kodlama gerektiriyor o kısmı yapamıyorum.

Geri