Yardım K Envanterindeki item yere atılıyor, siliniyor fakat satılmıyor

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

comutansago

Üye
Üye
Başlıkta da belirttiğim üzere K envanterinde bulunan item yere atılıyor, yere siliniyor fakat NPC'ye satılmıyor. Kullanılan K envanter aşağıda görüldüğü gibidir. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

6DjLVv.png

Merhabalar iyi günler, item proto düzenlemeyi biliyor musunuz ?

(İtem proto'dan item vnum'unu aratıp buluyoruz ardından sütun'da sağa kayıyoruz 2 3 sütün sonrasında ANTI değerleri yazılı yere ANTI SELL yazıyoruz ANTI SELL'in işlevi item'in satılamaz olmasıdır. Diğer işlevlerde ki kodları araştırıp bulabilirsiniz.)

Merhabalar iyi günler, item proto düzenlemeyi biliyor musunuz ?

(İtem proto'dan item vnum'unu aratıp buluyoruz ardından sütun'da sağa kayıyoruz 2 3 sütün sonrasında ANTI değerleri yazılı yere ANTI SELL yazıyoruz ANTI SELL'in işlevi item'in satılamaz olmasıdır. Diğer işlevlerde ki kodları araştırıp bulabilirsiniz.)
Malesef bununla ilgili değil. Special storage için satma fonksiyonu uyarlanmış ama bu k envanter için uyarlanmamış.

Src işine ilk başladığımda bu k envanteri kullandım sell fonksiyonları byte onları word yaparak çözmüştüm sanırım. Vereceğim dosyaları kendi dosyalarında karşılaştırarak bi dene istersen.

O zaman rar yapmışım npc fix diyede eksik var mı yok mu bilmiyorum.

Dosya Eklentileri

• fixmekanpc.rar
    36,1 KB · Gösterim: 17
Geri