Yardım K envanter eklemek

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

feanoor

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Elimde txt üzerinden(filezilla üzerinden) düzenlenen bir files mevcut ve hali hazırda mevcut bulunan K envanterini yetersiz buluyordum ve internet üzerinden 5 sekmeli bir K envanter dosyası buldum fakat bu dosyayı nereye veya nasıl şekilde atacağıma dair bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

İnternette gördüğünüz K envanter sistemi sisteminize uymayabilir. Sorunlu çıkabilir bug vs özellikleri olabilir bunları çözemedikten sonra tekrar kaldırmak zorunda kalırsınız kaldı ki az çok bilgi birikiminiz olması lazım ha deyince sistem eklenip çıkarılmıyor. Bilgi birikiminiz olmadığını varsayarak Mmotutkunlari eğitim videosunu izleyerek alt yapınızı oluşturduktan sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız kolay gelsin

Bir kaç ufak hatası mevcut ama çözülebilir.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
bu konudakini elinizde src dosyaları bulunuyor ise nerelere hangi kodu eklemen gerektigi dosyaların içerisinde mevcut düzgün takip ederek eklersen problem yaşamazsın veya kodları inceleyerek kendinde bulunan k envanteri çogaltabilirsin

Geri