Panel JetsPanel Tarzı Metin2 Web Panel Market Dahil 20+ Tema Gelişmiş Sistem

paneli kurduğumda kayıt işlemi gerçekleştiremiyorum sebebi nedir acaba veya kayıt kısmını yapabilen biri yardımcı olabilir mi

Panel güzel ama kayıt olma sorunu var, ve henüz sorunu çözülmüş hali veya çözümü paylasilmadi.

Kayıt sorununu çözdüm. verdiğim sql dosyasını account tablosuna sağ tıplayıp execute edip ekleyin. Şuan nesne markette item alırken , hesapta var olan ep miktarını okumuyor. Onu da çözersem buraya tekrar yazarım, varsa çözümünü bilen lütfen paylaşsın.

Dosya Eklentileri

• account.rar
    1,3 KB · Gösterim: 47
Kayıt sorununu çözdüm. verdiğim sql dosyasını account tablosuna sağ tıplayıp execute edip ekleyin. Şuan nesne markette item alırken , hesapta var olan ep miktarını okumuyor. Onu da çözersem buraya tekrar yazarım, varsa çözümünü bilen lütfen paylaşsın.
site üzerindeki göstermeme sorunu çok basit çözülüyor da oyun içi göstermiyor orada problem var bir türlü çözemedim

PHP sürümüyle oynadım düzeldi kendiliğinden
php sürümüyle değilde oyun veri tabanındaki ep ve em tablolarınını id isimlerini alıp panel yönetiminindeki market ayarlarına gir oradaki id isimleri aynı olması gerekiyor tabloyu görebilmesi için fakat oyun içinde nesne marketi açınca yine görünmüyor ve bu sebep ile oyun içerisinde satın alım yapılamıyor

php sürümüyle değilde oyun veri tabanındaki ep ve em tablolarınını id isimlerini alıp panel yönetiminindeki market ayarlarına gir oradaki id isimleri aynı olması gerekiyor tabloyu görebilmesi için fakat oyun içinde nesne marketi açınca yine görünmüyor ve bu sebep ile oyun içerisinde satın alım yapılamıyor
şuan bende sorunsuz çalışıyor

Geri