Yardım item_proto ve item_name winscp ye atarken Connection refused hatası alıyorum

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

berat0159

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
alt yapı files üzerinde kendimi geliştirmek için denemeler yapıyorum kostüm ekledim sorunsuz bir şekilde client tarafında eklemeleri yaptım stuünlara dikkat ederek item_proto ve item_name mi winscp ye attıktan sonra ch başlatıyorum
Connection refused
hatası veriyor yardım pls

ayrıca veritabnında item_proto tablosunda eklediğim kostümler yok item proto tablosuna da eklemem gekiyormu yoksa winscp ye attığım zaman kendisi oluşuyormu orda çünkü youtube de item ekleme ve kostüm ekleme videolardan izlerken kimse veritabanına sorgu yazarak bir işlem yapmıyor videonun aynısını yapıyorum ama
Connection refused
bu hatayı alıyorum

Tab düzeni bozulduğu için o uyarıyı alıyorsun yardım açtığım konumda çözülmüştü bakabilirsin.

Yardım - Set_Proto_Item_Table syserr
tab düzeninde sıkıntı yok ben item protoyu dumpproto açıcıyla açıyorum ve itemi ekliyorum en sonra ve sonra zagreproto kapatıcıyla kapatıyorum yeni bir item proto oluşuyor ya ben dedim bi kontrol edeyim tekrar açtım oluşan item protoyu eklediğim item yok görünmüyor anlamadım farklı proto açıcıyla açıp kapattığım içinmi eklediğim item oluşan item protoya işlenmiyor sorun burdaymış aslında ? ne yapabilirim

tab düzeninde sıkıntı yok ben item protoyu dumpproto açıcıyla açıyorum ve itemi ekliyorum en sonra ve sonra zagreproto kapatıcıyla kapatıyorum yeni bir item proto oluşuyor ya ben dedim bi kontrol edeyim tekrar açtım oluşan item protoyu eklediğim item yok görünmüyor anlamadım farklı proto açıcıyla açıp kapattığım içinmi eklediğim item oluşan item protoya işlenmiyor sorun burdaymış aslında ? ne yapabilirim
Connection refused hatası son eklediğin kod bloğunu kontrol et yanlış bir kod ya da bir fazlalık olması gerek.

Geri