Yardım İtem değiştirirken süre gelsin istiyorum.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

enesaydemir

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Hocamlarım merhaba. Serverimde item değiştirken 2 saniye beklemelisin diyor ben bunu kostümelerede uygulamak istiyorum. Nasıl uygulayabilirim. Turnuvada bug yapılıyor kapatmam lazım

char_item.cpp içerisindeki bool CHARACTER::UseItemEx(LPITEM item, TItemPos DestCell) fonksiyonun içerisinde şöyle bir blok var sanırım aradığın bu.
char_item.cpp UseItemEx:
case ITEM_COSTUME:
        case ITEM_WEAPON:
        case ITEM_ARMOR:
        case ITEM_ROD:
        case ITEM_RING:        // 신규 반지 아이템
        case ITEM_BELT:        // 신규 벨트 아이템
            // MINING
        case ITEM_PICK:
        if (!item->IsEquipped())
            {
                if (GetQuestFlag("ARMOR.CHECKER") && get_global_time() < GetQuestFlag("ARMOR.CHECKER"))
                {
                    ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("ARMOR_CHECKER"), (GetQuestFlag("ARMOR.CHECKER") - get_global_time()) % 60);
                    return false;
                }
                EquipItem(item);
                SetQuestFlag("ARMOR.CHECKER", get_global_time() + 3);
            }
        else
            UnequipItem(item);
        break;

char_item.cpp içerisindeki bool CHARACTER::UseItemEx(LPITEM item, TItemPos DestCell) fonksiyonun içerisinde şöyle bir blok var sanırım aradığın bu.
char_item.cpp UseItemEx:
case ITEM_COSTUME:
        case ITEM_WEAPON:
        case ITEM_ARMOR:
        case ITEM_ROD:
        case ITEM_RING:        // 신규 반지 아이템
        case ITEM_BELT:        // 신규 벨트 아이템
            // MINING
        case ITEM_PICK:
        if (!item->IsEquipped())
            {
                if (GetQuestFlag("ARMOR.CHECKER") && get_global_time() < GetQuestFlag("ARMOR.CHECKER"))
                {
                    ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("ARMOR_CHECKER"), (GetQuestFlag("ARMOR.CHECKER") - get_global_time()) % 60);
                    return false;
                }
                EquipItem(item);
                SetQuestFlag("ARMOR.CHECKER", get_global_time() + 3);
            }
        else
            UnequipItem(item);
        break;

Hocam src bende yok srcsiz bir yöntem var mı

Source olmadan fazla bir şey yapamazsınız oyunda. En kısa zamanda srcli bi files kullanmanızı tavsiye ederim

Eğer bir firma ile anlaştıysanız gerekli görüşmeleri sağlayın ve sizin için böyle bir değişiklik yapılmasını talep edin. Sonuç olarak eğer dediğim gibi ücret ödüyorsanız yapmak zorundalar.

Geri