[İSTEK] Temiz Offline Yeni Nesil Server Files

Hyuna Akali

Full Stack Developer
Grafiker
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Öncelikle Merhabalar ;
Ben @DARKNESNIGHT çok çok uzun zamandır foruma girmeyi daha doğrusu metin2 geliştiriciliğini ve bilgisayarı bırakmış biri olarak üniversite hazırlığı yolunda çok sıkıldığımı ve boş vaktimi değerlendirmek adına yeni sistemlerin olduğu bir files aradığımı belirterek başlamak istiyorum.

Belki bu size biraz garip gelecek ama ben 2008 - 2012 arası Metin2 TR ve 2013-2018 arası PvP oynamış biri olarak daha önce hiç yeni sistemlerin ekli olduğu bir metin2 deneyimi yaşamadım. Son 2 haftadır başlamış olduğum Metin2 TR serüveninde birçok yenilik gördüm (Kuşaklar,Simya,Won,Gaya Puanı,BK takası....).Bu yeni sistemleri (Won sistemi hariç) ilk defa görmüş biri olarak oldukça hoş buldum.Bu yüzden Offline bir sunucuda belki arkadaş ortamı ile girebileceğim bir server files arıyorum.Aradığım filesda uçuk kaçık şeyleri pek sevmem.Şuanki TR ile aynı veya olabildiğince yakın bir server files arıyorum. Filesda syserr kabarık vb gibi konular dert değil onlar çözülür ama fixlerin uygulanmış olması gerekmekte.

Sizden ricam böyle bir files varsa bana bildirmeniz veya beni yönlendirmenizdir....

İyi Forumlar.

Normalde kendi paylaşmış olduğum Şuanda Düzenlemekte Olduğum Server Files server filesi editlemeye devam etmek isterdim ama maalesef uzun zaman geçtiği için MYSQL , client , game , Python , Granny gibi sürümleri oldukça eskide kaldı bunların güncellenmesi fixlerin uygulanması gibi bir çok etken beni kendi filesimden uzaklaştırdı

Forumlarda son paylaşılan fileslere göz atabilirsiniz. Sorunsuz bulmak elbet zor ama daha önce files paylaşmışsınız o yüzden tecrübenizin olduğunu düşünüyorum.

Üniversite hazırlığınız varsa bende bu işlere bulaşmayın derim sonra insan kendini kaptırınca asıl yapması gerekenleri ertelemek zorunda kalıyor. :(

Geri