İstek İstek - Sistem ihyaçınızı buradan bildiriniz

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
elim çok fazla sistem mevcut bazı sistemlerden 10 tane bile var.. sizin için önemli ve değerli olan sistem isteğiniz varsa yoruma sistemin adını ve ne işe yaradıgını belirtiniz.. elimde olan varsa ilerleyen günlerde konu açarak paylaşımı yapıp sizede link gönderirim. Şu sistemler olsa kesin indiririm veya şu sisteme çok ihtiyaç var yada şu sistemi istiyorum dediginiz sistemleri yazınız.. Hem bende sistemler ile ilgili üzerinde çalıştıgım çalışmamda hangi yöne yöneleceğimdede banada yardımcı olmuş olursunuz. tşk ederim.

Bulabildiğim kadarıyla herkesin istediği sistemi paylaştım..
Fakat fırsat bulup detaylı bakamadım. Part1 Part2 şeklinde sistemleri paylaşıcam buldukça...
@hasanmacit senin istediğin sistem kesin var bende hatırlıyorum hatasız düzeltilmiş fakat ne diye kaydettim bulumadım bulunca part2 de atıcam. @Dr Livesey senin istediğin sistemide henuz bulamadım ama bulursam part2 de atıcam. @TheAd33 derece sistemi var olması lazım onuda inşallah part2 de atıcam.. @Dianz seninden istediklerinden bi kısmı attım devamı inşşah part2 de atacam..

Konu Link: Sistem Paylaşımı Part1

ne zaman atarsın tahmini video çekicemde
Sana Birkaç tane özel sistem verebilirim video montajını anlatarak video çekmen için kanalın için yani.. fakat kimse ile paylaşmamak kaydı ile olabilir. kabul edersen. kanalını atıcaktın

Bulabildiğim kadarıyla herkesin istediği sistemi paylaştım..
Fakat fırsat bulup detaylı bakamadım. Part1 Part2 şeklinde sistemleri paylaşıcam buldukça...
@hasanmacit senin istediğin sistem kesin var bende hatırlıyorum hatasız düzeltilmiş fakat ne diye kaydettim bulumadım bulunca part2 de atıcam. @Dr Livesey senin istediğin sistemide henuz bulamadım ama bulursam part2 de atıcam. @TheAd33 derece sistemi var olması lazım onuda inşallah part2 de atıcam.. @Dianz seninden istediklerinden bi kısmı attım devamı inşşah part2 de atacam..

Konu Link: Sistem Paylaşımı Part1
Bulursan iyi olur dostum bulamazsan da sıkıntı yok :) ek olarak eklemek istediğim duygu çantası var mıydı acaba? :giggle:

Sana Birkaç tane özel sistem verebilirim video montajını anlatarak video çekmen için kanalın için yani.. fakat kimse ile paylaşmamak kaydı ile olabilir. kabul edersen. kanalını atıcaktın
mmotutkunları kanalına çekiyorum videoları istiyorsan at

VIP sistemlerini paylaşır mısınız
Kral olarak geçiyor, vip olarak kendine göre düzenlersen çalışma mantığı aşağıda (reboot gerektirmez)

/e kral_oyuncu_id oyuncu_player_idsi

Sorunsuz k envanteri varmı varsa paylaşırmısınız.
Sorunsuz mu emin değilim, ancak işini görürse diye yine de bırakıyorum.

PS: Görüntüsünün bu şekilde olması gerekiyor ;

1690547601416.png

Eğer kişiselleştirmek istersen, special_inventory klasörü içerisindeki dosyaları kullanarak kendine göre daha fazla kişiselleştirebilirsin sistemini ;

1690547853535.png

Dosya Eklentileri

• Kral Sistemi.rar
    1,8 KB · Gösterim: 9
  • invk.rar
    450,1 KB · Gösterim: 7
Son düzenleme:
Kral olarak geçiyor, vip olarak kendine göre düzenlersen çalışma mantığı aşağıda

Açmış olduğum konu hakkında yorumlara hassasiyet gösterdiğin için tşk ederim.

Kral olarak geçiyor, vip olarak kendine göre düzenlersen çalışma mantığı aşağıda (reboot gerektirmez)

PS: Görüntüsünün bu şekilde olması gerekiyor ;

12872 eklentisini görüntüle

Eğer kişiselleştirmek istersen, special_inventory klasörü içerisindeki dosyaları kullanarak kendine göre daha fazla kişiselleştirebilirsin sistemini ;

12873 eklentisini görüntüle
Paylaşımın için teşekkürler.

cevherleri yanyana sıralama sistemi varsa o da güzel olur . paylaşılanların çoğu hata verdiriyor düzgün çalışmıyor elinde hatasız varsa paylaşabilirsen güzel olur.

Geri