Yardım İstek Quest ufak bir ekleme

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

99ahmet99

Dikkat Acemiyim
MT Üye
Ticaret Puanı
0
şimdi böyle bir questim var bu queste istiyorum ki razador kesildikten hemen sonra bir razador daha atsın ardından onu da kestikten sonra 1 razador totalde 3 razador atsın üçüncü razador mağlup edildikten sonra örnek belirlediğim bir npc vericeğim kordinata düşsün ( 123,119 ) totalde zindanın süresini 60 dakika olarak ayarladım ben ve patronlar kesildikten sonra NPC geliyor ve NPC geldiği gibi 15 dakika sonra atıyor mapdan
questi ekledim aşağıya sadece 2 razo 1 npc ekliyicek bu kadar lua dilinden anlamıyorum yardımcı olucak varya queste ekleyip bana atıcak teşekkür ederim şimdiden arkadaşlar

Dosya Eklentileri

• zi_dungeon.zip
    1,5 KB · Gösterim: 1
questsiz de halledebilirsin

3 tane razador ekle oyununa mob protodan sırayla 1 razadoru kesince 2 ci çıksın 2 cidende 3 üncü 3 üncüdende npc yı bırakırsın çıkışıda questten ayarlarsın 3 razador olünce 1 2 dakıka sure verırsın olur bıter

mob protoda hangi kısma geliyor şuan aklımda değil ama komutandan örnek alabılırsın komutandan general çıkıyor

Son düzenleme:
questsiz de halledebilirsin

3 tane razador ekle oyununa mob protodan sırayla 1 razadoru kesince 2 ci çıksın 2 cidende 3 üncü 3 üncüdende npc yı bırakırsın çıkışıda questten ayarlarsın 3 razador olunca 1 2 dakıka sure verırsın olur bıter

mob protoda hangi kısma geliyor şuan aklımda değil ama komutandan örnek alabılırsın komutandan general çıkıyor
beynimi yaktın direk queste ekleyip yapsalar kafi

Geri