Yardım İstek Quest ufak bir ekleme

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

99ahmet99

Dikkat Acemiyim
MT Üye
şimdi böyle bir questim var bu queste istiyorum ki razador kesildikten hemen sonra bir razador daha atsın ardından onu da kestikten sonra 1 razador totalde 3 razador atsın üçüncü razador mağlup edildikten sonra örnek belirlediğim bir npc vericeğim kordinata düşsün ( 123,119 ) totalde zindanın süresini 60 dakika olarak ayarladım ben ve patronlar kesildikten sonra NPC geliyor ve NPC geldiği gibi 15 dakika sonra atıyor mapdan
questi ekledim aşağıya sadece 2 razo 1 npc ekliyicek bu kadar lua dilinden anlamıyorum yardımcı olucak varya queste ekleyip bana atıcak teşekkür ederim şimdiden arkadaşlar

Dosya Eklentileri

• zi_dungeon.zip
    1,5 KB · Gösterim: 1
questsiz de halledebilirsin

3 tane razador ekle oyununa mob protodan sırayla 1 razadoru kesince 2 ci çıksın 2 cidende 3 üncü 3 üncüdende npc yı bırakırsın çıkışıda questten ayarlarsın 3 razador olünce 1 2 dakıka sure verırsın olur bıter

mob protoda hangi kısma geliyor şuan aklımda değil ama komutandan örnek alabılırsın komutandan general çıkıyor

Son düzenleme:
questsiz de halledebilirsin

3 tane razador ekle oyununa mob protodan sırayla 1 razadoru kesince 2 ci çıksın 2 cidende 3 üncü 3 üncüdende npc yı bırakırsın çıkışıda questten ayarlarsın 3 razador olunca 1 2 dakıka sure verırsın olur bıter

mob protoda hangi kısma geliyor şuan aklımda değil ama komutandan örnek alabılırsın komutandan general çıkıyor
beynimi yaktın direk queste ekleyip yapsalar kafi

Geri