İstediğiniz sistemleri sökmeye çalışıyorum

Forgiven

burakhangunduz
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Konuma hoşgeldiniz.
Şu an işteyim ve bi anda bu fikir aklıma düştü neden olmasın dedim ve konuyu açtım.
Destek çıkmak isteyen olursa onlarda benim gibi söküp burda paylaşabilir. Çalıştığım için herkesin isteğini yerine getiremeyebilirim.
İstediğiniz sistemi ve hangi fileste mevcut olduğunu yorumlarda belirtin sizde yararlanın başkalarıda yararlansın.

DIPNOT; Elimde zamanında söktüğüm dosyalarıda paylaşacağım.

Son düzenleme:
sağlam bir offline shop söksene hangi fileste olduğu farketmez .d

Hasan elinde mevcut değil mi senin full pet arkadaşa yolla istersen. Shop içinde kafamda var birşeyler.
sökülmüş şekilde yok kanka filesten filese sökmüştüm öyle arat ekle şeklinde olsa paylaşırdım zaten ki şuan metin2yi bıraktığım için hiç dosya yok elimde

İmzadaki yüzüklerin altında olan efekt itemleri ve o efekt sistemi olabilir mesela :D

Zaten warez bi sistem eve geçince linkini bırakırım buraya

Bu alanlarda içerik üretirken hayalini kurduğum şeylerden birisi de türk forumlarında türk geliştiricilerin bir şeyler üretebilmesini ve gelişmesini sağlamaktı. Eskiden cidden yabancılarla rekabet edebilecek seviyede değildik ancak şimdi bile yabancılar ürettiğimiz içeriklerden faydalanıyor ve bu beni mutlu ediyor. Hem ülkem adına hem milletimiz adına. Çünkü dışarıda hakkımızda kötü düşünen o kadar insan var ki. Çağımızın araçlarıyla iyi işler başararak imajımızı da düzeltebiliyoruz.

Bu konuyu okuduğumda bir yandan sevindim doğrusu. Ancak sistemleri sökerken hangi fileslerden söküldüğünü kaynak olarak belirtirseniz filesi geliştiren kişilerinde emeğine saygı göstermiş oluruz. Yakın zamanda paylaşımlarıyla önplana çıkan kullanıcılarımız için özel rank eklemeyi planlıyoruz. Yarın bir gün kendi sistemlerinizi yazabilecek durumda olduğunuzu görmekte sevindirir.

O seviyeye çıkabileceğimi düşünmüyorum malesef.
Erken yaşta atılsaydım belki bi nebze ama tabi zaman ne gösterir bilemem :)
Elbette söktüğüm sistemlerin hangi filesten olduğunu alıntılıcam.

Hayır yaşla alakası yok. Sistem sökebilen, anlatımlı sistemleri ekleyen bir süre sonra kodları da öğreniyor. Biraz düzenli temeli alınca devamı geliyor cidden. Tabii ki de daha ilerisi yoğun çalışma ve yatkınlığa bağlı...

Bu alanlarda içerik üretirken hayalini kurduğum şeylerden birisi de türk forumlarında türk geliştiricilerin bir şeyler üretebilmesini ve gelişmesini sağlamaktı. Eskiden cidden yabancılarla rekabet edebilecek seviyede değildik ancak şimdi bile yabancılar ürettiğimiz içeriklerden faydalanıyor ve bu beni mutlu ediyor. Hem ülkem adına hem milletimiz adına. Çünkü dışarıda hakkımızda kötü düşünen o kadar insan var ki. Çağımızın araçlarıyla iyi işler başararak imajımızı da düzeltebiliyoruz.

Bu konuyu okuduğumda bir yandan sevindim doğrusu. Ancak sistemleri sökerken hangi fileslerden söküldüğünü kaynak olarak belirtirseniz filesi geliştiren kişilerinde emeğine saygı göstermiş oluruz. Yakın zamanda paylaşımlarıyla önplana çıkan kullanıcılarımız için özel rank eklemeyi planlıyoruz. Yarın bir gün kendi sistemlerinizi yazabilecek durumda olduğunuzu görmekte sevindirir.
Sizin sayenizde bu oldu. :) Sizin videolarınız sayesinde yapmayı bilmeyenler bile çok şey öğrendi ben dahil. Devamı gelse çok iyi olurdu.

Güzel bir düşünce eline sağlık burak, ben de senle yapıcağımız proje için söküp üstüne notlar bıraktığım ve düzenlemelerimin bulunduğu rubinum offlineshop'u bırakıcam buraya full halini atmayacağım fakat bazı şeyler var nasıl yapacağınızı anlarsanız eğer kendiniz de yapabilirsiniz.

@Reached O hala aklımda işten vakit bulursam güzel olucak herşey :) @cobo54 O offline shop ile alakalı garip bir sorun var diyolardı araştırıp duruma göre sökmeye başlarım.

Sizin sayenizde bu oldu. :) Sizin videolarınız sayesinde yapmayı bilmeyenler bile çok şey öğrendi ben dahil. Devamı gelse çok iyi olurdu.
Teşekkür ederim. Devamı tabii ki de gelecek. İçerik çeşitliliği arttırmaya da özen gösteriyorum..

Files:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Screenshot_1.jpg

Bu kısım sökülebilir çok hoş duruyor. (Giyilebilir karakter resmi gözükmesi)

Geri