İşinizi görebilecek tarayıcı uzantıları

Konu faydalı oldu mu?

• Evet, teşekkür ederim.

Oy: 3 100,0%
  • Hayır, olmadı.

Oy: 0 0,0%
  • Emin değilim.

Oy: 0 0,0%

• Toplam katılım
    3

Dr Livesey

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
(Çok can sıkıcı olan ve video izlerken sürekli karşınıza çıkan "Video duraklatıldı. İzlemeye devam edilsin mi?" tarzı youtube onay verme mesajlarına son.)

(Minimal özelleştirilebilir modern bir YouTube teması.)

(Youtube shorts videolarını normal bir video gibi oynatın.)

(Videolardaki sponsorlukları, abonelik isteklerini ve daha fazlasını atlayın)

(Açıklamada ve en iyi yorumlarda bulunan zaman damgalarından oluşturulan video oynatıcıdaki öne çıkanları görüntüleyin.)

(Fare ve klavye ile arama yapın, ses seviyesini, hızı ve daha fazlasını kontrol edin. Oynatıcı kontrollerini, ilerleme çubuğunu, UI öğelerini ayarlayın.)

(Youtube videolarındaki videoların kapak fotoğraflarını ve başlıklarını değiştirir)

(Youtube için videoları otomatik olarak tekrarlama, video tekrarlama süresi, video tekrarlama aralığı gibi ayarlanabilir özellikler sağlar.)

(Belirli bir süre sonra tarayıcı kullanıcı temsilcisi bilgilerini rastgele seçilen bir kullanıcı temsilci bilgilerine değiştirir, böylece gerçek kullanıcı temsilci bilgilerinizi bu araç tarafından gizlenir. Farklı şekilde açıklayacak olursam eğer, sitelerde gezinirken sitenin sizin cihazınızın işletim sistemini ve kullandığınız tarayıcı bilgilerini değiştirip sanki siz windowstan o siteye girmemişte mac os bir cihaz kullanarak o siteye girmişsiniz gibi gösterip, taklit eder, ve opera ya da safari tarayıcı kullanmışsınız gibi gösterip siteleri kandırır. Yani kısaca mevcut tarayıcı bilgileri ve işletim sistemi bilgisini değiştirmenize olanak sağlar.)

(Ben bu araç sayesinde, neredeyse hiç bulamadığım şarkı olmadı. Yani demem odur ki; bu eklenti sayesinde arayıpta bulamayacağınız hiç bir şarkı yok.
Tamam, tamam :) dürüst olacağım, belki her aramakta olduğunuz şarkıyı bulamaz ama ben bu araç sayesinde tonlarca aradığım şarkı vardı ve her şarkıyı bu uygulamaya dinleterek bu sayede buldum. Siz de belki bu küçük uygulamaya şans verip dener, ve arayıpta bulamadığınız şarkıları bu yardımcı araç sayesinde kolay bir şekilde bulabilirsiniz.)

(Kullanıcıları kara listeye alarak ve/veya normal ifadeler kullanarak YouTube videolarını ve yorumlarını engellemenize olanak tanır.)

(Ücretsiz Parola Yöneticisi)

(Oldukça etkili bir engelleyici. İşlemciyi ve belleği yormaz.)

(Ses arttırma/azaltma uygulaması. % 600'e kadar garanti bir şekilde ses artışı sağlar. Kendi içinde üç adet ses artırma özelliği bulundurmaktadır. Bunlar sırasıyla; Default, Voice Boost, Bass Boost)

(Pencerelerin ve sekmelerin, kısaca sayfaların mevcut durumunu kaydetmenize ve geri yüklemenize olanak sağlar. Sayfaları otomatik kaydetmeyi de kendi içerisinde destekler.)

(Discord'u modlayarak uygulamanın içinde olan çeşitli özellikleri, gerekse de Discord'un paralı olan özelliklerini kullanabilmenizi sağlayan, 3. parti bir discord uygulamasıdır. Bütün sorumluluk kullanan kişinin kendisine aittir.)

- A Beautiful New Tab(Tarayıcınızın ana sayfasını düzenlemenize olanak sağlar.)

Ve son olarak iki adet ChatGPT için tarayıcı eklentisi:
,

Kullanmış olduğum daha bir çok eklenti var ama liste çok uzun ve kalabalık olmasın diye listeyi bu şekilde bitirmek istiyorum. Peki siz hangi tarayıcı eklentilerini kullanıyorsunuz ? :) konu altına yorum olarak yazın ve benimle paylaşın.

Gözüm youtube reklamlarını engelleyen eklentiyi aradı

Bunlar da benim kullandıklarım. Sponsorblock çok zaman kazandırıyor özellikle tavsiye ediyorum. Youtube'da video dışı değil video içindeki reklam ve sponsor kısımlarını atlıyor.
1706545565194.png

AdGuard bazı yerlerde adblock'a göre daha iyi çalışıyor

Ek olarak DeepL Çeviri, Google Çeviriye göre çok çok daha iyi çeviriyor google translate yerine bunu şiddetle öneririm.

1706546402894.png

pip aldım uzantılara :D allah razı olsun site yaparken zor oluyordu şarkı değiştir vs artık basitleşti ve dizide izleyebilirim böyle varolun :D

Geri