İnternet Sitem Hakkındaki Düşünceleriniz

ByZed

Üye
Üye
Biraz reklam amaçlı bir yazı yani baştan bunu bir söyliyelim reklam alanı daha doğrusu bir tanıtım yazısı bölümü göremediğim için bende webmaster bölümüne açmaya karar verdim eğer yasaksa konuyu kaldırabilirsiniz :)

öncelikle sitem daha doğrusu blogum bir webmaster blogu olup web hakkındaki bilmeniz gereken ve ya webmaster olan ya da webmaster olma yolunda olan arkadaşlar için oluşturulmuş günlük 1-5 yazı ya sahip bir blogtur :)
Biraz da sitemin yükselişinden bahsetmek isterim internet siteme ilk yazdığım yazı 2 ağustostadır bunu blogumda da göre bilirsiniz yani 1 ay 13 günlük bir süre içerisinde yaptığım seo çalışmalarıyla şuan webmaster blogu kelimesinde 4.sıradayım fakat şöyle bir durum var bir kaç sıralama bulucudan siteme baktım birinde4 diğerinde ise 18 di ki bu benim için hiç fark etmez çünkü bir aylık bir sitede 18.sırada benim için iyidir :)

Herneyse sitem hakkındaki düşünclerinizi lütfen konu altında ve ya blogumda yorumlarla belirterek iyi ve ya kötü her türlü eleştiriye açığım sizin yorumlarınız sayesinde internet sitemi tekrar gözden geçiriceğim :)

İyi Forumlar :)

Gayet başarılı. Makaleler çok iyi. :)

Hayırlı olsun rütbeniz. :) Sizin çalışmalarınızdan ötürü direk vermeye karar verdim. :)

:D teşekkürler ben şuan basket oynamaya çıkıyorum gelicem 4-5 saat içerisinde yeni çalışmam sizlerle olucak :D :D umarım beğenirsiniz :) isteyen olursa paylaşımda mümkün olur ve zaten çalışma mmotutkunlarına ait olduğu için paylaşım izni size kaldmıştır :)

:D teşekkürler ben şuan basket oynamaya çıkıyorum gelicem 4-5 saat içerisinde yeni çalışmam sizlerle olucak :D :D umarım beğenirsiniz :) isteyen olursa paylaşımda mümkün olur ve zaten çalışma mmotutkunlarına ait olduğu için paylaşım izni size kaldmıştır :)
Keyifli oyunlar dilerim. Kaynak belirtildiği sürece paylaşma izni olabilir. :)

teşekkürler webmaster blogu kelimesinde sıram 3-4. olarak değişiyor 1 yılda yakalann başarıyı 2 ayda yakaladım bnde gururluyum ve bir fransız site 10 avro karşılığında reklam teklif ediyor :) en yakın zamanda hostingim değiştiği gibi teklifi kabul edip reklamı koyucam 2.reklam da benden ücretsiz olarak mmotutkunlarına :)

teşekkürler webmaster blogu kelimesinde sıram 3-4. olarak değişiyor 1 yılda yakalann başarıyı 2 ayda yakaladım bnde gururluyum ve bir fransız site 10 avro karşılığında reklam teklif ediyor :) en yakın zamanda hostingim değiştiği gibi teklifi kabul edip reklamı koyucam 2.reklam da benden ücretsiz olarak mmotutkunlarına :)
Forumumuzun Adına Teşekkür ederim 1ay ben idare edeceğim forumu.

Geri