Çözüldü İkarus Phase Game does not handle this header Hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
Üye
Herkese merhaba arkadaşlar;

Öncelikle ülkemizin bu içinde bulunduğu felaketten en az can kaybı ve hasarla kurtulması tek temennim. Depremzedelere Allah güç ve kolaylık versin hepimize geçmiş olsun.

İkarus offline shop kurdum fakat pazar açma butonuna bastığım anda Clientte böyle bir syserr yer alıyor.

Kod:
0208 01:18:25416 :: Phase Game does not handle this header (header: 214, last: 3, 214)

Ayrıca resim olarak da bu.

1675808550758.png

Packet.h dosyasındaki packetlerin numaralarını defalarca kez değiştirmeme rağmen yine bu hatayı alıyorum. Oyundan atma gibi bir sorun olmuyor. Corelerda syserr yok. Tek syserr bu.

Son düzenleme:
Çözüm
Evet değişiyor ama tam olarak neyini kontrol edeceğim ki çalışan filesten aldım.
O paketle bağlantılı olan yerlerre veri türlerine varana kadar her şeyi kontrol et. Mesela örnek veriyorum shopun kodlarında long long yang kullanılıyordur ama senin filesinde int olarak kullanılıyordur. Gibi gibi..

Ayrıca shop kodlarında farklı ve sende olmayan sistemler eklemeler olabilir. Onları da kontrol etmende fayda var.
paket numarasını değiştirdiğinde hatadaki paket nosuda değişiyorsa paketlerin içeriğini bir kontrol et uyuşuyorlar mı diye

Evet değişiyor ama tam olarak neyini kontrol edeceğim ki çalışan filesten aldım.
O paketle bağlantılı olan yerlerre veri türlerine varana kadar her şeyi kontrol et. Mesela örnek veriyorum shopun kodlarında long long yang kullanılıyordur ama senin filesinde int olarak kullanılıyordur. Gibi gibi..

Ayrıca shop kodlarında farklı ve sende olmayan sistemler eklemeler olabilir. Onları da kontrol etmende fayda var.

Çözüm

paket numarasını değiştirdiğinde hatadaki paket nosuda değişiyorsa paketlerin içeriğini bir kontrol et uyuşuyorlar mı diye
Dediklerinizden kaynaklı bir sorun varmış. Düzelttim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri