Yardım iKarus Çevrimdışı Pazar - Yansıtma Desteği Hk.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

IFS

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Premium Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar,
Son zamanlarda bu bölümde cidden fazla göründüğümün farkındayım, rahatsızlık için özür dilerim.
Çevrimdışı pazar modülümde, yansıtma eşya modülü uyarlı olarak görünüyor fakat oyun içerisinde yansıtılmış bir eşyayı yerleştirdiğimde yansıtmasını yok ediyor.
Eğer mümkünse bana bunun nasıl yapılandırılacağını belirtebilir misiniz?
Eğer bu olmayacak kadar imkansız bir şeyse (sanmıyorum ancak) o halde "Yansıtılan eşyaları pazar bölümüne eklemeyi engelleyecek" basit bir çözüm önerebilir misiniz?

Az önce WON sistemi uyarlamasını bitirdim, ancak yansıtma (changelook) takılı kaldım. problemi şu şekilde göstermeye çalışacağım.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Teşekkürler, iyi çalışmalar..

Bence engellemek yerine yansıtılmış eşyayı bozmadan kayıt etmesini sağlayabilirsiniz.

Sistemi daha önce hiç kurmadım fakat diğer offlineshoplarda olan mantıktan yola çıkıp fikir üretelim.

1- İtemleri yerleştirirken struct'a changelook değişkeni atayıp pazarı oluştururken çalışan fonksiyonunuz nereye kaydediyorsa itemi ekleyebilirsiniz. Kendimden örnek verdim burda.
C++:
pack.changelook = pkItem->GetChangelook();

Sql'e yazıyorsa veriyi oraya transmutation diye bir column ekleyin ve aynı mantığı orda kullanın

Örnek olarak;

C++:
"%s, transmutation='%d'", query, pkItem->GetTransmutation() 
[...]
şeklinde

Python kısmında da shop_board açıkken itemin üstüne gelince yazması için uitooltip'de shop_board'la ilgili ekleme yapmanız gerekiyor.

packetinden sqlsine çoğu dosyasına bu sistemi tanımlamanız gerekiyo. kullandığınız filesin shop.cppsinden çekebilirsiniz hemen hemen aynı olacaktır uyarlanan yerler (tabi normal shop bozmuyorsa) ordan çekebilirsiniz

ve dünde eklemeye çalışıyordum dikkat ettiğim şey şu oldu tüm packetlere eklenti yaparken vnum numarasının altına tanımlarken packeti iş shopa gelince attr numarasının altına tanımlanıyor yani bunada dikkat edin

No module named offlineshop , sapete come risolverlo?
Non esiste gia un modulo del genere, non ho condiviso la soluzione di un bug qui. Al contrario, stavo cercando una soluzione a un problema che stavo avendo. Forse hai capito male :) La mia tastiera non e adatta, potrei averla digitata male. Perdonami. Il mio italiano eun po debole.

Geri