İçeri gir ve okumaya başla =)

ncp80

Üye
Üye
Gerçek şu ki .. Çok düşündüm udemyde bulunan paralı kursları paylaşmayı düşünüyorum . Kimse de bana gelmesin farklı fistan nedenlerle .

Bence gayet güzel olacağını düşünüyorum. İlk Olarak " C++ Programlama " Adında paralı olan bir kursu sizlere bedavaya sunacağım. Herkesin faydalanabilmesi ve yararlanabilmesi açısından böyle birşeyi uzun süredir düşünüyordum. Ve artık kararımı verdim.

Bu sayede kendinizi geliştirmekle kalmayacaksınız belki ileride bu dil ile ilgili bir meslek sahibi bile olabileceksiniz.

Ben şuan bu eğitimleri kendimde yaparak anlamaya ve en önemliside şu ki eğitimler bittiğinde kendimce birşeyler ortaya koyabilmek istiyorum. Kendi HackShield sistemimi kodlamak vs vs için
sizde kendi nedenlerinizi ve ne istediğinizi ona göre karar verip davranmaya başlamalısınız.
Kısaca herşey sizde bitiyor :rolleyes:

Bunuda diyorum ve konuyu daha fazla uzatmadan elimde bulunan kursları sizlerle paylaşıyorum.

C++ İle Programlama Kursu
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Wordpress İle Blog Teması Yapım Kursu
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

İndirenlere şimdiden hayırlı olması ve iyi günler de kullanması dileğiyle!​

İstek artışı olursa diğer kurslarda listeye alıncak ve en yakın zamanda paylaşılacaktır.
İyi Günler..

Konunuzu uygun bölüme taşıdım.
Birde bu udemy ne oluyor tam olarak?

Udemy eğitim sitesi hocam. Ağırlıklı olarak ücretli eğitimler bulunduğu gibi ücretsiz bazı eğitimlerde var.

Çok eskiden sadece C dilini biraz biliyordum :)
Ama yıllar geçti ve dilimi geliştirmedim. Çünkü bir kitap okuduk ve c dili hakkında herşeyi okumuş olmayız!

Bir dili eğer tam anlamıyla geliştirmek istiyorsanız bir kitapla veyahutta tek bir bilgiyle yetinmeyiniz her zaman daha çoğunu öğrenmeye gayret gösteriniz. Ben bakın durdum ve öğrendiğim bilgileri ne tekrar ettim nede geliştirmeye çalıştım . Ve gün geldi unuttum :)
Ama şuan çok pişmanım oyüzden yeniden başladım seriye .
Başka istediğiniz birşey var mı ?

Ha bu arada Bu eğitim serisinde sadece C dili yok C++ da var

Geri