Çözüldü iç item ekleme

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SerhaTR

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
arkadaşlar iç item eklerken sadece icon gerekmiyormu ?

şu şekilde ekledim item listten iconları ekledim, item protoya bide navicatttan mesela bilezik eklerken başka bir bileziği item kodu değiştirerek ekledim fakat ne ismi ne efsunları geldi sadece iconu var enventerin en üstünde haraket ediyo başka yerlere değişmiyor biri yardımcı olursa seviniirm iyi geceler...

İtemlist, itemdesc, locale_tr/item_proto ve sql kullanıyorsan navicat item_proto txt kullanıyorsan ftpdeki item_proto ve item_namese ekliyorsun

Çözüm
İtemlist, itemdesc, locale_tr/item_proto ve sql kullanıyorsan navicat item_proto txt kullanıyorsan ftpdeki item_proto ve item_namese ekliyorsun
Modumuz item proto olarak belirtmiş. Eğer ki .txt olarak kullanıyorsan dump proto ile paketlemeyi unutma. Dump proto ile paketledikten sonra pack -> locale içerisine atabilirsin.

Evet txt kullanıyorsan item_proto.txt item_names.txt ekleyip bunu dump ile kapatıp locale içine atman gerekiyor. Txtleride ftp içine yükleyeceksin. Bunların dışında itemlist ve itemdesc kısımlarınada eklemen gerek

packteki locale icindeki ietem proto değerleri 0 herşeyin oraya attığımda oyunu kapatıyor txt te paket olarak db ye attım dediğim hata oldu itemde efsun ve ismi görünmüyor

İtemde efsun ve isim gözükmüyorsa item_protoda hata yapıyorsun dump proto varsa txtlere düzgünce ekle diğer iç itemlerden kopyalayıp sonra dump çalıştır ve paketle

Dump dışında başka bir program kullanıyorsan o programlardan kaynaklı hata alıyor olabilirsin.

Konu çözüldüğü için kapatıldı. Her dump_proto senin item_protonda çalışmaz onunda içinde ekli olan kaynak kodları var.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri