Yardım Hwid ban hk.

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CalvinGiorgio

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
files üzerinden hwid ban testi yapıyordum banladım banımı kaldırdım ama sql den veriyi silmeme rağmen hala banlı görünüyorum ve oyuna giremiyorum. Filesi kaldırıp yeniden kurdum olmadı. Sistemi kaldırmak ve bilgisayarı formatlamak dışında bir çözüm yok mu ben anlamadım bu işi

sanırsam başlangıçta cacheye alıyor. serveri yeniden başlat, sql i kontrol et sildiğin değer geri geliyor mu diye.

@Denizeri24 sql verisine tekrardan çok baktım veriyi tekrar çekmiyor. Cache olarak nerede tutabilir bilmiyorum ama filesi tamamen kaldırıp sql ile birlikte yeniden kurdum durum değişmedi kafam karıştı

@Denizeri24 sql verisine tekrardan çok baktım veriyi tekrar çekmiyor. Cache olarak nerede tutabilir bilmiyorum ama filesi tamamen kaldırıp sql ile birlikte yeniden kurdum durum değişmedi kafam karıştı
Bunu yaptıktan sonra hala banlı gözükmeniz ilginç, ekli olan HWID ban sisteminin kodlarına bakıp nasıl çalıştığına göz atın, kaydı nasıl tuttuğuna göre bir yol izlenebilir.

sistem dosyalarını nereden eklediniz? link veya dosyaları paylaşın kontrol edelim nereye kayıt yapıyor

Geri