droestaha

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Hunting Simulator 2 İncelemesi

Sanki bir ömür öncesine benziyor, ama şafaktan önce uyandığım, parlak turuncu kıyafetler giydiğim ve yakalanması zor beyaz kuyruklu geyiğin peşinde Maine ormanlarına gittiğim bir zaman vardı. Lise birinci sınıf öğrencisiydim ve akranlarımın tercih ettiği hobinin "Nintendo oynamak" yerine avlanmak olduğu yeni okulumuza umutsuzca uyum sağlamak istiyordum. Görünüşe göre saatlerce hiçbir şey olmazken soğuk Maine sonbaharında dışarıda durmak yerine içeride kalmayı ve video oyunları oynamayı daha çok tercih ettim. Neyse ki, Hunting Simulator 2 , bir genç olarak pek zevk almadığım bir hobiyi bugün hala sevdiğim bir hobiyle birleştiriyor.

Artık avlanmadığım halde, neredeyse tanıdığım herkes ona takıntılı (ben hala Maine'de yaşıyorum) ve dolu bir tüfek yerine bir kamerayla beyaz kuyruğu takip ettiğim biliniyor. Hunting Simulator 2, avı ev ofisimin rahatlığından takip etmeme izin verirken, hala sahip olduğumu bilmediğim ilkel avcı kaşıntısını çiziyor. Ayrıca, mücadele edilecek sıfır kan lekesi var, bu da başka bir bonus. Bir simülasyon olarak harika bir iş çıkarır ve bir oyun olarak da başarılı olur. Yaşam kalitesi uğruna biraz gerçekçilikten ödün veriyor, elbette ve herhangi bir somut hedeften yoksun, ancak günün sonunda, Hunting Simulator 2'yi biraz vakit geçirmek için eğlenceli ve garip bir şekilde rahatlatıcı bir yol buldum.

indir-1.jpg

Evet, Köpeği / Köpekleri Evcilleştirebilirsiniz

Bunu hemen yoldan çekeceğim: köpeği sevebilirsiniz. Aslında, sizinle vahşi doğada maceraya atılan köpek arkadaşlarınızla bağınızı kurmanıza yardımcı olur. Bir tazı ile başlarsınız, izleri koklamakta ve sizi bir kupa yoluna sokmakta ustalaşırsınız, ancak ilerledikçe çiftliğinize daha fazla köpek ekleyebilirsiniz. Her köpek cinsi bir görev için uzmanlaşmıştır: avcılar tam olarak adlarının ima ettiği şeyi yaparken işaretçiler gizli bir hayvanın yönünü "işaret edecek".

indir-2.jpg

Ördek avına gittiğimde ve kupalarımı almak için yüzemediğimi keşfettiğimde, bir av köpeği (ona Puppers adını verdim ve o iyi bir çocuk) getirmenin önemini öğrendim. Hiçbir saygın dış mekan adamı böyle cesetler bırakmazdı ve av kulübeme döndüğümde uygun şekilde para cezasına çarptırıldım. Hunting Simulator 2'nin iş için doğru köpeği getirmenizi gerektirmesi gerçekten hoşuma gidiyor. Herhangi bir arkadaşınız olmadan avlanmayı seçebilirsiniz, ancak küçük avlar için çok kullanışlıdırlar ve eğer çanta limitinize ulaşırsanız, koku izlerini geri alarak, işaret ederek ve takip ederek süreci hızlandırırlar.

Geri