XPyrion

Moderatör
Moderatör
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhaba sevgili forum sakinleri,

Hepimizin bildiği gibi bir yılı daha atlatıyoruz.
Sizlerle bir şeyler paylaşmak ve tartışmak istiyorum.
Ne yazık ki bu geride bırakacağımız 2020 yılı içerisinde bir çok iyi şeyler ve bir çok kötü badireler atlattık.
Depremler, yangınlar, sağlık problemleri (covid-19), işsizlik sıkıntıları ve daha neler...

Dilerim ki yeni yıl senin ve senin yakınların için daha iyi gelişmeler, haberler ile ve pozitif bir şekilde kapını çalacak.
Umarım ki pişmanlıklar, hatalar, olumsuzluklar, bütün kötü enerjilerden uzak ve pozitif dolu bir yıl geçirirsiniz.

Unutma bu yıl senin yılın olacak!

2021 Wallpaper 2.jpg

Nice mutlu beraber yıllara inşallah bu sene bütün üstümüzdeki negatif enerjileri atıp 2021'e geçeceğiz. :santa2:

Son düzenleme:
Nice mutlu beraber yıllara inşallah bu sene bütün üstümüzdeki negatif enerjileri atıp 2021'e geçeceğiz. :santa2:
Kesinlikle.
Beklediğim reaksiyon buydu işte. :)
Hepimiz için yeni mutlu tertemiz bir yıl diliyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
İyiki bu seneki yeni yıl konusunu sizin açmanızı istemişim. Gayet güzel bi kutlama konusu olmuş. Ellerinize sağlık. :)
Sitemizin resmi youtube kanalında da bu mesajı olduğu gibi paylaştım..

MMO Tutkunları açıldığından bu yana bu 9. yıl kutlamamız oluyor. Umarım daha senelerce yeni yıl kutlama konularını açabiliriz..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
İyiki bu seneki yeni yıl konusunu sizin açmanızı istemişim. Gayet güzel bi kutlama konusu olmuş. Ellerinize sağlık. :)
Sitemizin resmi youtube kanalında da bu mesajı olduğu gibi paylaştım..

MMO Tutkunları açıldığından bu yana bu 9. yıl kutlamamız oluyor. Umarım daha senelerce yeni yıl kutlama konularını açabiliriz..

Aslında daha resmi ya da mesafeli bir konu açabilirdim ama diğerlerinden bir farkımız olmazdı. Bu yüzden içimden gelenleri kimseyi sıkmadan kısaca dile getirmek istedim...
Nasıl olsa sadece biz bizeyiz. ;):santa2:

Nice mutlu yıllara forum :)

Geri