Çözüldü Hızlı Pack Düzenleme Yöntemi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

wagabond12

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese iyi forumlar. Yoğun bir şekilde pack düzenlemesi yapmaktayım. Pack'ları açmak için EterNexus kullanıyorum. Pack'ın içerisindeki dosyalarda düzenlememi yaptıktan sonra pack'ı EterNexus ile tekrar kapatıyorum ve clientime giriyorum. Ancak bu yöntem çok meşakatli geliyor. Bazen vaktimi kod yazmaktan (veya incelemekten) çok pack açıp kapatmak alıyor. Bu durumun daha pratik bir yöntemi var mıdır? (Pack aç-kapa işlemini hızlandıracak bir şeyler)
Umarım konuyu doğru kısıma açıyorumdur, şimdiden teşekkürler :)

Debug kullanıp dosyaları d diskinden çektir f5 client restart ekle

Hocam demek istediginizi tam anlayamadim. Detayli ackilar misiniz?
Clienti debug olarak Build et ve onu kullan d ymir work içerisinde dosya varsa artık client orayı okuyacak yoksa normal client içinde kapalı packi

Clienti debug olarak Build et ve onu kullan d ymir work içerisinde dosya varsa artık client orayı okuyacak yoksa normal client içinde kapalı packi
World Remixteki gibi mi dye metin2yi çalıştıracağımız klasöre pack klasörü oluşturmak yerine ymir work diye dosya oluşturup ordan mı çekmesini sağlayacağız packları açık biçimde kullanıp

World Remixteki gibi mi dye metin2yi çalıştıracağımız klasöre pack klasörü oluşturmak yerine ymir work diye dosya oluşturup ordan mı çekmesini sağlayacağız packları açık biçimde kullanıp
Aynen öyle ve ekstradan bu şekilde pack mb oranını ciddi şekilde düşürürsünüz. Doğru düzenlemeyi yaparsanız baya bi mb farkı olacaktır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri