Çözüldü Hızlı İtem Değiştirilince Client Syserr Hata

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sandil12

MT Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
İtemleri hızlı hızlı değiştirince aşşağıdaki şu syserri alıyorum.

Kod:
0506 00:24:18945 :: FAILED        CPythonPlayer::GetItemTypeBySlot()        Cell(1, 64) item is null
0506 00:24:19159 :: FAILED        CPythonPlayer::GetItemTypeBySlot()        Cell(1, 64) item is null
0506 00:24:38117 :: FAILED        CPythonPlayer::GetItemTypeBySlot()        Cell(1, 17) item is null
0506 00:25:38827 :: FAILED        CPythonPlayer::GetItemTypeBySlot()        Cell(1, 18) item is null

Çözümünün kolay bir yolu var mıdır ? Yoksa itemlere süre engeli getirmeyi düşünüyorum.
Farklı yada alternatif bir çözüm varsa yazarsanız sevinirim.

NOT: 1 saniye aralıklarla item giyilince syserr vermiyor.

Çözüm
Haklısınız kapatmadım biraz garip duruyor ama kalsın. Ne geliyorsa ilerideki sorunları bilememekten geliyor. Bu hafta oyuncular ile test etmeyi düşünüyorum ne tür problemler çıkacağını merakla bekliyorum . Fileste bulunan syserlerin tamamını çözdüm sysloglarıda çözdüm ama epeyi zamanımı aldı ilerle toplu syserr çözümlerini bir başlıkta toplamayı planlıyorum . Başka 1-2 tavsiye almam gerekecek onuda yeni konuda yazarım. Teşekkürler :D
Server ve client arasında sürekli veri iletişimi oluyor bu da internetinizin hızı ve serverin yanıt vermsine göre değişiyor. Eğer olağan dışı bir şey yok ise ciddiye almanıza gerek yok. Yine de gözükmesini istemiyorsanız süre engeli mantıklı

Olağan dışı bir sorun yok süre engeli koyabilirim de çok engel koyma taraftarı değilim.Bu seferde oyuncular engeller arası boğuşuyor syserrini kapatmayı deneyeceğim

Zaten aklı başında bi oyuncu saniyede 10 kere item değiştirmeyi denemez :D
Syserri direk kapatmanızı tavsiye etmem. İleride başka bi sorun meydana gelirse hata kaydını oluşturmayacaktır

Son düzenleme:
Haklısınız kapatmadım biraz garip duruyor ama kalsın. Ne geliyorsa ilerideki sorunları bilememekten geliyor. Bu hafta oyuncular ile test etmeyi düşünüyorum ne tür problemler çıkacağını merakla bekliyorum . Fileste bulunan syserlerin tamamını çözdüm sysloglarıda çözdüm ama epeyi zamanımı aldı ilerle toplu syserr çözümlerini bir başlıkta toplamayı planlıyorum . Başka 1-2 tavsiye almam gerekecek onuda yeni konuda yazarım. Teşekkürler :D

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri