Çözüldü Hızlı Biyolog Sistemi Yardım

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Chiqomt2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
'ni ekledim fakat şöyle bir sorun ile karşılaştım aşağıdaki tabloda 92 ve 94 görevleri için özellik seçmem gerekiyor. 1 özelliği seçip gönder dediğimde tablo normalde kapanması lazım fakat bazen kapanmıyor bütün özellikleri üst üste alınabiliyor. Mesela 1k hp yi 10 kez savunma'yı da 20 kez saldırı değerinide 20-30 kez alıp metin kestim hasar işliyor. Işınlanınca bir çoğu gitse de birden fazla özellik hesapta kalıyor bunun önüne nasıl geçebilirim ?

0310_203213.jpg

Bir sorun gözükmüyor. Düzgün bir şekilde ekledim. Syser'ler de yeni bir şey yok. İstediğim özelliği seçiyorum. sonra gönder tuşuna basınca özellikleri hesaba yüklüyor ve özellikler hesaba yüklendiğinde pencere kapanması gerekiyor ama bazen kapanmıyor 10 hesapta denediysem 3'ünde açık kaldı. pencere açıkkende özellikleri sürekli yüklemeye devam ediyor pencereyi kapatıp tekrar açınca sorun düzeliyor.

Bir sorun gözükmüyor. Düzgün bir şekilde ekledim. Syser'ler de yeni bir şey yok. İstediğim özelliği seçiyorum. sonra gönder tuşuna basınca özellikleri hesaba yüklüyor ve özellikler hesaba yüklendiğinde pencere kapanması gerekiyor ama bazen kapanmıyor 10 hesapta denediysem 3'ünde açık kaldı. pencere açıkkende özellikleri sürekli yüklemeye devam ediyor pencereyi kapatıp tekrar açınca sorun düzeliyor.
cmd_general.cpp paylaşabilir misin

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri