Hileciler belgeseli

murobbs

Üye
Üye
Hileciler, insan türünün garipleşmiş oyuncu türünden zannedilir ancak mutasyonları farklı yöndedir. İnsan türünün başkalaşmış türü olan Hileciler temel olarak 3 evreden oluşur
1- " Ben zaten hilelerden korunmak için açıyorum"
2- " Bende o itemden istiyorum"
3- "Ben hileden zevk alıyorum"
Ancak şu ayrımı yapmak isterim, 1. tür offline oyunlarda hile yapandır, 2. tür online oyunlarda hile yapıp keyfimizi bozandır.Ayrıca legal sayılan hilelerde bulunur.[Örn:Ultima Online Makroları]
Hile nedir?
Hile , oyun zevkimizi bozan yazılımdır.
Hileci nedir?
Hile yazan ya da yazılımı kullanan kişilerdir.
Bir insan neden hile yapar?
Zevk,üşengeçlik gibi sebepler temeldir ancak kendilerini bir oyun dışı 3. el yazılımlar ile yüceltme çabasıdır.
Hileden nasıl korunabilir?
Bulunduğunuz odadan çıkarak ya da oyun görevlisine[admin] şikayet ederek.

Hile günah mıdır?
Legal değil ise günahtır.

Hile ile ilgili sorulabilecek temel sorular bunlardı, hileleri hiç sevmiyorum özellikle aimbotları. Hilesiz bir oyun dünyası isterim gelecek nesiller için. :D

Hile ile ilgili bir anımı anlatayım, ben Team Fortress 2`yi çok severim en sevdiğim oyundur kendisi.
internette dolaşırken bir hile videosu önüme denk geldi , açtım adam hayatı boyunca oyunu oynanamış hile yazılımı tanıtıyor bundan önce hileye o kadar fazla karşı değildim sonraki günlerde çok hile gördüm, ve insan kendi baş oyununa hile görünce pekte güzel düşünemiyormuş.

#HileYapma

Geri