Çözüldü Highlights Sistemi Efekt Sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MEKA

Discord: mekaprojects
Site yetkilisi
Süper Moderatör
Premium Üye
Grafiker
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
Baya bir araştırdım fakat problemin çözümünü bir türlü bulamadım buradaki görsel ile aynı hata mevcut
NzecYE.gif

Syserr var mı acaba ?

Maalesef herhangi bir syserr yok

biliyormuş gibi davranmayacağım ama fikir yürüteceğim php mantığı ile D: büyük ihtimalle if ile üzerine gelme kontrolu yapılmış ama sonrasında kontrole devam etmemiş yani return değeri yok gibi bir şey olabilir :D yani sürekli kontrol etmek yerine tek seferli kontrol etmiş olabilir

Bu sistemi bazı filesler ile karşılaştırdım herhangi bir hatam gözükmüyor. Tabi tüm kodları karşılaştırmam mümkün değil onlarda ekli olan sistemlerden dolayı çok fark var aralarında

Piyasada bir kaç farklı Highlights sistemi var. Hangisini eklediniz?

1 Tanesi hariç Src kısmı aynı zaten hepsinin pack kısımlarını bulduğum hepsini denedim ama aynı problem

5 envanter sistemi ile herhangi bir çakışma durumu olabilir mi?
Söylediklerinize bakılırsa sistemin kendisinde veya eklenmesinde bir problem yok gibi. Aklıma bir tek envanter sistemiyle çakışması ihtimali geldi.

Hiç bir fikrim yok :D dediğinizde olabilir karşılaştırma yaptığım her files 4 envanter

Nedense 5 envanter pek tutmadı gibi. Genelde 4 kullanılıyor. :D

Global serverlerde 5 kullanılıyor :D

Gif'e sürekli bakıyorum ama tam olarak hatayı anlayamadım o_O
Yazılı olarak anlatabilir misiniz? Tüm slotlara mı ekliyor?

Tüm slotları dolduracak şekilde item alıyorum 1. slottaki efektleri yok ediyorum üzerine gelip diğer slotlara geçip tekrar 1. slota gelince diğerlerinin efektleri oraya geçmiş oluyor yani hepsi tekrardan efekt almış oluyor

Çok ilginç. Bu konuda tek diyebileceğim kodları kontrol etmeniz. Diğer düzenlemeler ile çakışma olabilir

uiinventory.py deki RefreshBagSlotWindow fonksiyonunu bi kontrol et

Yaptığım ilk işlerden biri onu kontrol etmekti

Yeni bir sistem denedim bundada aynı hata var fakat hatanın aynı itemlerden kaynaklandığını anladım :D Örnek vermek gerekirse 2 Gif ile şöyle gösteriyim
Aynı İtem var 2 ve 3. slotta
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Her Slotta farklı item
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Konu çözüldüğü için kapatıldı. Problem eksik kodlardan kaynaklanıyormuş yapılan paylaşımlarda eksik kodlar mevcutmuş.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri