Yardım Her Karakterde Herhangi Bir Skillin İki Kere Girmesi

Yardım 
Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

comutansago

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum. Navicatta skill_proto'yu temiz altyapı bir filesin skill protosu ile değiştirmeme rağmen başlıkta da belirttiğim her karakterin herhangi bir skill'in iki kere vurması gibi bir problemle karşı karşıya kalıyorum. Örnek vermem gerekirse karabüyü suranın ateş vuruş skili, zihinsel savaşçının güçlü vuruş skili, büyülü silah suranın ejderha dönüşü skilli gibi.
Aynı problemi yaşayıp çözebilen arkadaşlardan yönlendirme bekliyorum. Buraya kadar okuyan herkese teşekkür ediyorum.

Skillerle ilgili yaptığın son düzenlemeleri gözden geçir. skill_table.txt - skilldesc.txt vs.

Eğer sorun filesın kendindeyse, skille alakalı bu saydığım ve diğer gerekli dosyaları düzgün bir filesten çek.

Skillerle ilgili yaptığın son düzenlemeleri gözden geçir. skill_table.txt - skilldesc.txt vs.

Eğer sorun filesın kendindeyse, skille alakalı bu saydığım ve diğer gerekli dosyaları düzgün bir filesten çek.
Dediklerinizi çalışan bir filesten çekmeme rağmen olmadı. Bu durum src kaynaklı olabilir mi?

Bir şeyden şüphelenmiştim fakat orada sorun göremedim. Problemin ne zaman olduğu hakkında fikriniz var mı?
Files forumda paylaşılan hazır bir files. Altyapısı Razuning V4. Bir sistem ekleyip çıkarma işlemi yapmadım, böyle bir sorun olduğunu testpit ettik. Filesle alakalı her şeyi bitirdik, içimize sindiği gibi oldu ancak böyle bir problemle karşı karşıya kaldık. Mevcut sorunun çözümüyle alakalı yardımcı olan olursa çok mutlu olurum.

Geri