Hazır Efsun Sistemi VS'lik Serverler İçin (Tek Tık 5 Saniyede vs'ye hazır ol (1/1 ve 5/5 itemler)

invectus

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Selamlar MMO TUTKUNLARI Ailesi;

Kendi Altyapımda kullandıgım oyuncular tarafından çok sevilen hazır efsun sistemi sizlerle

Tek tıkla tüm karakterlere özel 1-1 ve 5/5 hazır efsunlu cevherli taşlı itemler verir

Efsun oranlarını ve değerlerini kendi serveriniza göre mutlaka ayarlayın

Kurulum ve anlatım Rar içerisinde mevcut.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

• HazırEfsunSistemi.rar
    15,9 KB · Gösterim: 3
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Bu Lua yı Sypex le yapmıstık :D Bazı kişiler sahiplenmiş Bakıyorum neyse :D Mirko
" Bazı kişilerde Çalışmıycaktır cünkü Eksik var "

Bu Lua yı Sypex le yapmıstık :D Bazı kişiler sahiplenmiş Bakıyorum neyse :D Mirko
" Bazı kişilerde Çalışmıycaktır cünkü Eksik var "
Sahiplenicek birşey yok insanlara faydalı olsun diye paylaşılıyor sen şey degilmisin başkasının filesi calıp satış konusu yapan + başka server isimlerini satıs yaptıgın kişilere referans olarak gösteren başkalarının emegini sahiplenmeyi sen daha iyi becerirsin hangi işini tam yaptınki eksik var diyorsun xd elini attıgın her işi batiriyorsun bırak sen artık bu işleri

Selamlar MMO TUTKUNLARI Ailesi;

Kendi Altyapımda kullandıgım oyuncular tarafından çok sevilen hazır efsun sistemi sizlerle

Tek tıkla tüm karakterlere özel 1-1 ve 5/5 hazır efsunlu cevherli taşlı itemler verir

Efsun oranlarını ve değerlerini kendi serveriniza göre mutlaka ayarlayın

Kurulum ve anlatım Rar içerisinde mevcut.

17053 eklentisini görüntüle

17054 eklentisini görüntüle

17055 eklentisini görüntüle

Bende tamamı var 2 farklı şekilde, 1ini kendim yazdım. Diğerini @serversoftware hediye etti sağolsun. eksikleri tamamlarız ekleyen arkadaşlar eksik varsa.

Paylaşım için teşekkürler.😇

Geri