Yardım Hasar sınırı kaldırma ninja sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Rutil

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Selamlar hasar limitini kaldırma işlemi uyguladım ancak ninja ile ilgili bir problem yaşıyorum ninja oku binek üstünde hasar vurmuyor. binek üzerinden indiğimde hasar işlemeye devam ediyor diğer karakterlerde binek üstünde vs her hangi bir problem yaşamadım. sorunu nasil düzelte bilirim.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Saldırı hızınız binek üzerinde değilken çok hızlı. Bu yüksek saldırı hızı ile at&binek üzerinde iken genelde saldırı hızı 190'a veya 180'e sabitlenir ve binek üzerindeyken hasar vurmaz. Saldırı hızı ile ilgili ve damage ile ilgili değişmeyen veri tipleri var sanırım. Bu sorun bende de var zamanında kurcalamıştım bulamamıştım.

Saldırı hızınız binek üzerinde değilken çok hızlı. Bu yüksek saldırı hızı ile at&binek üzerinde iken genelde saldırı hızı 190'a veya 180'e sabitlenir ve binek üzerindeyken hasar vurmaz. Saldırı hızı ile ilgili ve damage ile ilgili değişmeyen veri tipleri var sanırım. Bu sorun bende de var zamanında kurcalamıştım bulamamıştım.
Selam temiz altyapıda tekrar denedim hasar limitini ve ok ile ilgili veri tipleri de dahil at veya binek üstünde sorun yaşatmiyor. Saldırı hızı ile deneme yapip bilgilendirme sağlayacağım teşekkürler.

sorun devam ediyor çözüme kavuşturamadım yay ve ok ile ilgili ne kadar define(kod bloğu) varsa tüm veri tiplerini long longa çektim ama nafile.

sorun devam ediyor çözüme kavuşturamadım yay ve ok ile ilgili ne kadar define(kod bloğu) varsa tüm veri tiplerini long longa çektim ama nafile.

At üzerinde saldırı hızınız 190 aşağısı olsun ve öyle deneyin. Ben de o şekilde hasar vuruyor, üstüne çıkınca hasar yediremiyor. Bu bence böyle olması daha sağlıklı. Vs'lerde at üzerinde aşırı hızlı ok atmak can sıkabilir.

Geri