Öneri Hangi Offline Shopu Tercih Edersiniz?

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Sonitex Offline Shop
Dracarys Offline Shop
Sözde Gridli İkarus Offline Shop
Bu 3 offline shop arasında en stabil hangisidir sizce ?

Warezdekini neden kullanmayalım sıkıntılı mı ?
Evet sıkıntılı x forumda paylaşılmıştı deniyim dedim çok aşırı sorunları vardı yinede denemek istersen deniyebilirsin benim elimdeki ücretli son sürümü sonitex de artık bırakmış bu işleri sağlam güzel offline shop ben beğeniyorum

Evet sıkıntılı x forumda paylaşılmıştı deniyim dedim çok aşırı sorunları vardı yinede denemek istersen deniyebilirsin benim elimdeki ücretli son sürümü sonitex de artık bırakmış bu işleri sağlam güzel offline shop ben beğeniyorum
sonitexin siteye erişim yok nasıl ulaşırız bilgin varmı

İndirdim kurup bakıcam warezdekine.

Sonitex Offline Shop
Dracarys Offline Shop
Sözde Gridli İkarus Offline Shop
Bu 3 offline shop arasında en stabil hangisidir sizce ?
burada belirttiğin offline shopların dışında diğer sistemleri de kulandım dali , ken, great gibi ama bana göre en kullanışlısı sonitex

Ekran Alıntısı.PNG

great yeterli. ikarus destek vermiyor. 2 tane farklı item kopyalama bugu çıkmıştı, adam cevap bile vermiyordu.

ikarus iyidir şuan büyük açılışlar yapan serverlerin çoğu ikarus Kullanıyo tabi ücreti mukabilinde satın almanı öneririm warezdekilerle patlayabilirsin 😢

Kontrollerini ben yaparım düzenlerim diyorsan Rubinum tamamen P2P halini önerebilirim. Harici macera aramak istemiyorsan Dracarys veya Sonitex kullanabilirsin.

Geri