Öneri Hangi Offline Shopu Tercih Edersiniz?

Konu sahibi önerilerinizi bekliyor. Konuya yorum yazabilirsiniz.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Sonitex Offline Shop
Dracarys Offline Shop
Sözde Gridli İkarus Offline Shop
Bu 3 offline shop arasında en stabil hangisidir sizce ?

ücretli arıyorsan bende ikarus v2yi öneririm, ufak tefek şeyler dışında pke bir sorunu yok ve oldukça düzenli yapılmış

Ücretsiz arıyorum. Yoksa great kullanacaz :QWEQWEQWE
Sonitexi bi filesde görmüştüm kullanmadım ama kısa bir göz attım fena gözükmüyodu denenebilir

diaması piyasaya salmıştın. şöyle basit sadece çevrimdışı pazar oluşturmaya yarayan, bizim geliştirebileceğimiz bir şeyler yazıp piyasaya salmayı düşünmez misin?
Offline shop gibi zaman alan sistemleri ücretsiz yapabilecek kadar zaman ayırabileceğimi düşünmüyorum açıkcası, ücretli yapacak olsamda zaten genel olarak beklentileri karşılayan başkalarının yaptığı sistemler varken tekrar baştan uğraşılmaz

Sonitexi bi filesde görmüştüm kullanmadım ama kısa bir göz attım fena gözükmüyodu denenebilir

Offline shop gibi zaman alan sistemleri ücretsiz yapabilecek kadar zaman ayırabileceğimi düşünmüyorum açıkcası, ücretli yapacak olsamda zaten genel olarak beklentileri karşılayan başkalarının yaptığı sistemler varken tekrar baştan uğraşılmaz
geçende söylemiştim yine söylüyorum. seni bu forumda daha aktif görmek isterim. diğer forum çoluk çocuk dolu. konularını buraya da aç :D yoksa ben taşıyacam for vererek. cidden değerli birisin. değerinin bilindiği yerlere doğru kay artık

In-Game Sonitex Offline Shop Svf.

Bu konudan mı bakmıştınız?

geçende söylemiştim yine söylüyorum. seni bu forumda daha aktif görmek isterim. diğer forum çoluk çocuk dolu. konularını buraya da aç :D yoksa ben taşıyacam for vererek. cidden değerli birisin. değerinin bilindiği yerlere doğru kay artık
Kesinlikle aynı düşüncedeyim. Eski paylaşımlarında kaldık hala senin.

bu arada rakancito diye biri vardı onun yazdığı shop sistemide gayet kodlaması basit ve güzel diyenler vardı onuda bırakayım ordan da yürünebilir belki

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Geri