Günün Sözleri

"İnsanı ateş değil, kendi gafleti yakar. Herkeste kusur görür, kendisine kör bakar. Neye nasıl bakarsan, o da sana öyle bakar..."
Mevlana

"Birini çok sevdiğinizde, dünya'daki herkes ona yavşıyormuş gibi hissedersiniz..."
Ayşe Kulin

Aşk mıdır seni hatırlatan
Yoksa gözlerin mi aşkı anlatan
Sen misin beni aşık eden
Yoksa ben miyim seni her şeyden çok seven…

Sevda mı beni sana bağlayan
Yoksa tesadüf mü seni bana iten…
Sevdamız mı bizi biz yapan.
Yoksa sen misin sevdamızı gerçek kılan.

Düşünüyorum seni yine haykırmak istiyorum sevdamı
Yazıyorum seni her yere , fısıldıyorum adını
Hayal kuruyorum yalnızlığımda
Gerçekler değil ama belki hayallerim unutturur seni

Kadircan Kızılarslan

Bazı gözler vardır, baktıkça bakasın gelir.

"Yorgunum, hiçbir şey biImiyorum, tek istediğim, yüzümü kucağına koymak, başımın üzerinde doIaşan eIini hissetmek ve sonsuza dek öyIe kaImak..."
Franz Kafka

Kaybettiğiniz her şeyin bir alternatifi vardır ama alternatifi olmayan tek şey sevdiklerinizdir.

1 resim çizersin, o resime bakınca binlerce hikaye, roman yazarsın. Ama o resmi yapan kişi ne anlatmak istediğini anlatmadıkça anca yorumcular çizen kişinin anlattıklarının yakınından geçerler. Sanat bu işte :)

aşk mı acı veren
kalp mi acıyı tek hisseden
gözlerin mi ruhunu gösteren
hayallerim mi seni tek düşleyen -Kadircan Kızılarslan

İnsan hayalleri kadar büyük, gerçekleri kadar küçüktür... - Kadircan Kızılarslan

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
insan imkanı imkanlarsa insanın sınırlarını belirler fakat imkansız için sadece insan ve hayalleri yeterlidir... - Kadircan Kızılarslan

Bana aşk nedir? Diye soracak olursanız, vereceğim cevap; karşında kendini görmek. Derim.

sen yaşanmışlıklarla yetinirken ben yaşanmadıklarımın peşindeydim... - Kadircan Kızılarslan

Geri