Yardım <Guild> Lonca Kurulamadı hatası

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

GOJ1RA

Üye
Üye
Arkadaşlar lonca kurmaya çalıştığım zaman yukarıda belirttiğim hata mesajını alıyorum ve kafamın üstünde lonca simgesi görünmüyor fakat gardiyana tıkladığımda loncam varmış gibi (loncayı kapat, lonca sıralaman) gibi satırları görebiliyorum. Syserr'i aşşağıya bırakıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Kod:
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-1' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 1, 'Lider ', 31) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-2' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 2, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-3' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 3, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-4' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 4, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-5' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 5, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-6' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 6, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-7' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 7, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-8' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 8, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-9' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 9, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-10' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 10, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-11' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 11, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-12' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 12, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-13' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 13, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-14' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 14, 'Üye ', 0) errno: 1062)
SYSERR: Aug  3 06:00:02 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Duplicate entry '0-15' for key 'PRIMARY' (query: INSERT INTO guild_grade VALUES(0, 15, 'Üye ', 0) errno: 1062)

guild tablolarını temizledikten sonra(empty table) not null tiklerini kaldır tekrar lonca kurmayı dene

Buradakilerin tümünün içini temizleyeyim mi?

Dosya Eklentileri

• guild table.png
    guild table.png
    4,5 KB · Gösterim: 113
evet guild olanların hepsini temizle içeriğini

Hocam az önce çok ilginç bir olay oldu. Guild tablolarını silmeden arkadaşın yaptığı gibi son 4 satırın not null tiklerini kaldırdığım zaman lonca kurabilmeye başladım. Hiçbir sorun yok fakat oyuna kayıt olup giriş yapan her yeni karakterin C tuşuna bastığımız zaman açılan bonus penceresinde lonca yerinde dark yazısı görünüyor. Sadece o yazı görünüyor. Yeni lonca kurduktan sonra ise düzeliyor.

Dosya Eklentileri

• enteresan.png
    enteresan.png
    92,8 KB · Gösterim: 119
Hocam az önce çok ilginç bir olay oldu. Guild tablolarını silmeden arkadaşın yaptığı gibi son 4 satırın not null tiklerini kaldırdığım zaman lonca kurabilmeye başladım. Hiçbir sorun yok fakat oyuna kayıt olup giriş yapan her yeni karakterin C tuşuna bastığımız zaman açılan bonus penceresinde lonca yerinde dark yazısı görünüyor. Sadece o yazı görünüyor. Yeni lonca kurduktan sonra ise düzeliyor.
Dediğim gibi taboları temizlersen belki oda düzelir. hatalıyken lonca kurulduğu için buga giriyor sanırsam

Hocam her şeyi hallettim. Bu seferde lonca ismi bazen 6 karakter üstü yazılabilirken bazen 6 yazılabiliyor. Çözemedim
O konu hakkında yorum yapamayacağım maalesef bilgim yok. Bir forumda buldum buraları belki kontrol edebilirsin "12" değeri olması gerekiyor bu baktığın yerlerde

game src : common -> length.h içerisinde GUILD_NAME_MAX_LEN arat
Client src : UserInterface -> Packet.h içerisinde GUILD_NAME_MAX_LEN arat
Pack : uiscript -> inputdialog.py içerinde "input_limit" arat değerleri değiştir.

Geri